Świąteczny konkurs by jowe1999 :) 4x Dota 2 do wygrania
Świąteczny konkurs by jowe1999
Wstęp
Hoł hoł hoł! Jako że na steamie ma 4 zbędne gifty na Dote 2. Mam zamiar wam rozdać je wam!
Regulamin
1. Żeby wziąć udział w konkursie Daj mi limit lajków (10)
2. Napisz komentarz o treści:
"Wygram Dote 2"
(jeśli nie otrzymam limitu w ciągu 48h od napisania komentarza twój post nie bierze udziału)
3. Zakazuje pisania po więcej niż jednym komentarzu
Kara: Wykluczenie z konkursu
4. Zakaz podszywania się pod organizatora tj. mnie (czyt. jowe1999)
Kara: Wykluczenie z konkursu
5. Losowanie odbędzie się standardowo w witrynie random.org
6. Do wygrania są 4gifty, by je otrzymać ja lub wy jeśli zapomnę napiszecie do mnie na pw
oraz podacie e-maila/ nazwe konta steam
7. Post który bierze udział w konkursie będzie zawierał zaakceptowany lub znajdzie się na liście w tym poście
8. Konkurs trwa od dziś tj. 13grudnia 2012 roku do 24grudnia 2012r.
(zastrzegam sobie
możliwość skrócenia o kilka dni)
9. Pozwolenie otrzymane od Gamusa (dowód spoiler)

Dowód posiadania owych giftów

Lista userów biorących udział w konkursie:
1.SickDoctor
2. RaVnes
3.HS4F_Kola
4. bartusxx9
5.K4miloPL
6. Things
7. Marcuśnyb
8. Bamubus12321
9. Alak@zam

13 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się