Jak Trafiłem Na Mpc Forum? I Po Co.
Wiecie, chciałem o tym napisać jak tutaj trafiłem.
Większość z was może to zaszokuje lub zdziwi ale MPCforum znam od ponad roku, miałem tu kilka kont
lecz każde albo było zakładane przez brata, i przez niego używane, akurat ja nie używałem
tutaj konta, sięgałem jego kontem po cheaty do gier - zwłaszcza metin2.
Dnia 12 października założyłem swoje pierwsze realne konto które miało za zadanie wam pomóc
i zacząłem wam pomagać, byłem kilka razy w top użytkownikach itp.
Jeżeli chodzi o nick Gericht to został on losowo wyciągnięty z generatora nicków,
lecz dla mnie ma już jakieś znaczenie.
Już po 2 dniu od zarejestrowania na forum, czyli 14 października, chiałem być kidem ![]()
THX Za przypomnienie Joaq ;D
2/11/2010 - Pierwsza szansa dana przez Lorda Makina i meth0d na kidmoderatora działu [MOH].
Teraz .. 06/11/2010 - Bawimy się na całego, pomagamy i robimy to co do nas należy, gramy !

5 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się