Harnasiowe przemyslenia cześć pierwsza. Wpis opublikowany przez harnaś 18 Listopada 2012 873 wyświetleń Udostępnij https://www.mpcforum.pl/blogs/entry/1727-harnasiowe-przemyslenia-cze%C5%9B%C4%87-pierwsza/ Więcej opcji udostępniania... Obserwujący 0 miałem coś tu pisać ale po 10minutach mi się znudziło. cześć 6
botanicFTS 2 731 Opublikowano 18 Listopada 2012 TYLKO LEGIA JEBAĆ ŻYDZEW ! E(L)O nie przeklinaj żydku 1
Dash 3 108 Opublikowano 18 Listopada 2012 nie przeklinaj żydku milcz staniku i sobie wbij do tej pustej głowy, że ja z łodzi (żydowiska) nie jestem 1
Gość Pan Szymek Opublikowano 19 Listopada 2012 Raczej nie będzie obiadu robił z tych ziemniaków obiadu.
13 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się