Skocz do zawartości

Jeron czyta userom.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    23
  • wyświetleń
    1 717

Historia Jeronałke ;-)

669 wyświetleń

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, może tak, może nie, kto ma ochotę poczytać "Moją Historię" jeżeli tak to można ująć niech czyta.

 

 

Moja przygoda z MPCforum zaczęła się w wakacje 2011 roku. Wtedy bodajże robiłem serwera do Minecraft na plikach serwerowych by Ragh. Pliki są na mpc, w Mincraft-Modding. Te pliczki by zajebiste, ale jak to Jeron, trudno go czegoś nauczyć :D Więc spamowałem Raghowi na gg przez dłuższy aż on wyjechał na wakacje, a sam nie nie wiedziałem co zrobić, bo ciągle coś w plikach mi się pieprzyło - to rangi, to pluginy i tak dalej. Aż w końcu zarejestrowałem się na MPC, spamowałem w Minecrafcie i co jakiś czas nabijałem posty w Pogaduszkach pisząc po innych. Pamiętam, że wtedy pisały do mnie różne osoby (na GaduGadu), które oferowały mi pomoc, ale ni cholery nic nie rozumiałem :D I tak mijał ten czas, warny się zbierało. Pierwszy warn był od obecnego administratora - [email protected]ńka. I tak potem było od Razora130, Mąki, TCQ, Thtsn, Bastiana...

 

 

Wrzesień, szkoła już się zaczęła, przyzwyczaiło się do wstawania o 7:00. Gdzieś w połowie września, napisałem tutorial do mc "Jak Zrobić Sieć Lokalną" wtedy, kiedy opublikowałem tutorial, całe kodowanie się spieprzyło. Wtedy pierwszy post było od ówczesnego kidmoda MC - Shadowlorda. Napisał, że "Bardzo fajny tut, tylko najpierw patrz, potem publikuj". I tak pisałem tutoriale, zdejmowało, zbierało się warny. Aż pewnego dnia pomyślałem sobie, by nie zostać tu Kid Modem Minecraft. :) Czas mijał sobie spokojnie. Aż w bodajże Listopadzie napisałem podanko. Wtedy też takie same podanie napisał Krzysztofa. Po kilku dniach totalna cisza, aż tu aplikację napisał Kierzek, i po kilku godzinach został świeżo upieczonym Kid Moderatorem Mc. Dalej się udzielałem, raportowałem, uczestniczyłem w życiu forum. Ponowną aplikację napisałem 03.12.11 i następnego dnia zostałem przyjęty. Bardzo się ucieszyłem. Pamiętam, że tamtego dnia, byłem bardzo przeziębiony i miałem wyjebistą gorączkę. Wbiłem na mpc i napisał do mnie nie kto inny jak TCQ. Objaśnił mi to i owo, po kilku minutach napisał do mnie MrJazor. Około 20 Grudnia zostałem zdegradowany z funkcji KidModa MC za bardzo słabą aktywność. I słusznie, nic nie robiłem w dziale. Dokładnie 23 Grudnia pisałem do Makina i Enzila czy mogę wrócić. Makin odpisał, że pogada z teamem Minecraft, a Enzil by złożyć Aplikację 24 Grudnia - w Wigilię. Nie zdążyłem złożyć aplikacji, ponieważ Kierzek napisał mi na gg, że nie mam się opierdalać i że wracam :D

 

 

No to robiłem co do mnie należy i 4 Lutego ok. godziny 21:00 nagle zacząłem widzieć statusy ostrzeżeń wszystkich userów. Myślałem, że to bug, ale wbiłem na strona główną - patrze a tu jest dział dla Moderatorów! Bardzo się ucieszyłem a zarazem trzęsłem ze strachu :D No to robiłem co do mnie należy i co jakiś czas dostawałem opierdole od TCQ - czasami były chwile słabości opierdzielałem się, ale bez tych uwag TCQ już dawno by mnie tu nie było. Dzięki właśnie niemu jestem dalej moderatorem, ten opierdzielanie mnie były mobilizacją.

 

 

Rok 2012 Wakacje. Zainteresował mnie dział Single Player. Udzielałem się tam raportowałem. Modował tam KPRP, ówczesny zielińskipawel4. Zrezygnował. Chciałem tam dojść. Ku mojemu zaskoczeniu Moda tam miał nie kto inny jak Vanosh! Dalej były trudne chwile, nie będę o nich tu wspominał bo to nie ma sensu. Po rezygnacji Vanosha, napisałem do rmcfa czy nie mógłbym się zająć działem SP. Rmcf napisał, że tak. I tak zostałem moderatorem działu SinglePlayer. Czas leciał.

 

 

Nudno się robiło, brak nowych wyzwań. Od czasu do czasu składam aplikację na korektora, ale za każdym razem nie wychodziło. Aż pewnego razu natchnęła mnie myśl, bym kandydował jak recenzent. Napisałem recki Bioshock Infinite i Minecraft. Według mojej opini były takie sobie. Następnego dnia kiedy wchodzę na mpc, widzę, że trzy osoby wypowiedziały się w mojej aplikacji były to: C.J, Hrabia13 i Marselo. Przyjęto mnie :) Bardzo się ucieszyłem. Pisałem recki - robiłem to co do mnie należy.

 

Wakacje się skończyły = powrót do szkoły. Niestety coraz mniej czasu, profil klasy dziennikarskiej, lekcji z tego powodu przybyło. Zrezygnowałem z Minecrafta. Przedtem pisałem do byłego już Moderatora Inne MMO - Rakocyego. Napisałem mu czy nie potrzebowałby pomocy w dziale, zgodził się. Zrezygnowałem z mc a zarazem został nowym Modem Inne MMO. Potem Rakocy zrezygnował. Zostałem sam w dziale. Udzielałem się - pomagałem. Właśnie, pomoc userom trzymała mnie tu najbardziej. Aplikacja na mentora, bodajże trzecia z kolei. Zostałem wyróżniony Mentorem. Pamiętam to dokładnie. Wtedy Mentorem a zarazem Moderatorem Miesiąca został PiecuPL. Ogłoszono też wtedy, że Moderator może zostać tylko mentorem poprzez zostanie wyżej wymienionym - Modem Miesiąca. Co by nie powiedzieć wkurwiłem się. Przepraszam za takie określenie. Wtedy po dwóch dnia była niedziela. Robiłem to co zawsze, udzielałem się, raportowałem...itd. Wchodzę o godz. 17 na kompa patrze - a tu MENTOR! Byłem wtedy takie pod jarany.

 

 

Obecnie jestem Modem Inne MMO i Sp, a także Mentorem i Recenzentem MMT. :) Zobaczymy co dalej. Dziękuje za przeczytanie mego bloga o mej pokręconej historii. Pozdrawiam te osoby

 

 

DesoPL

Nexores2

Botanic

PiecuPL

Lord Hades

RaVneS

Vanosh

RMCF1902

Antix

Lord Makin

Br3nd

Woonsz

Raay

JodaMinecraft

C.J aka. MrDeska

AceBoy

Flinn

Dj.

Kierzek

Rakocy

Cay

Hrabia13

Baksiu

Wredna

Zavetti

Koniuh

KPRP

Neonye

Sheide

JaQu

Sh4ke

Sentence

Enzil

Kaś

TCQ

Omek

> Dash <23 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...