Skocz do zawartości

OmekBlog

  • wpis
    1
  • komentarz
    1
  • wyświetleń
    664

Jak to było z Omkiem

312 wyświetleń

Pierwszy raz na forum zawitałem w 2k10 roku. Powodem było poszukiwanie hacka do Combat Armsa

Ah, pamiętam te czasy. Jedynym moderatorem w CA i na dodatek kidem był Lenart, którego bardzo gorąco pozdrawiam .Wtedy nawet nie brałem sobie do głowy, że kiedyś spędzę tutaj więcej czasu ;)

Przez jakieś 3 miesiące od rejestracji nie miałem chęci tutaj nawet wchodzić. Myślałem sobie: po co mi to gów*o?, aż w końcu zachciało mi się udzielać. Moim priorytetem było Combat Arms. Przez dłuższy czas pomagałem userom, nabierałem wprawy. Pamiętam moje pierwsze podanie na kida, które zostało odrzucone przez Enzila. ( po prostu mnie nie kochał). Ale co tam ! Jeszcze za tamtych czasów "omekpall" się nie poddał. Pracowałem, pomagałem, aż pewnego dnia od Lenarcika dostałem pw, że mam szansę i mogę złożyć podanie na kida. Tamtego czasu na kida startowałem ja i Zavetti . Minął 1 miesiąc, pracowałem i nabierałem skilla.. W 2 miesiącu mojej kadencji ( 2 tygodnie do końca )stało się : Lenart zrezygnował z posadki, a Enzil został zdegradowany. Zostałem w dziale sam jak palec. Przez tydzień pracowałem, jak to ode mnie wymagano. W pewien wieczór ( tydzień do końca) napisała do mnie dudsonowa, mówiąc, że zostałem szybciej awansowany ! (Gorąco pozdrawiam duds). Był, to początek mojej drogi i sukcesów, jakie osiągnąłem na MPC. Pamiętam, że w ten sam dzień wybrałem sobie pomocnika, był nim replite13 (spoko koleś, szkoda, że zerwaliśmy kontakty). Po jakimś miesiącu stękania w statusach, że chciałbym zmienić nick przyszła duds z pomocą. Otrzymałem od niej GoldMembera za duży rozwój forum. Pamiętam jeszcze jak nick zmieniał mi Makin xD. Od tamtej poty nie byłem już "omekpall", tylko po prostu Omek" Pracowałem, team się zmieniał, ludzie również. Parę razy rezygnowałem, po tygodniu wracałem. Dochodził rok mojego modowania w Combat Armsie, Pamiętam był, to grudzień 2k11. Otrzymałem wiadomość na pw od Lorda Makina z zapytaniem "Jak tam zdrówko, czy nie będę miał czasu na Global Modowanie". Byłem w szoku, że tak szybko zostałem zauważony. No i się zaczęło. Warnowanie, ciężka praca, nienawiść, niektórych userów, itp. Sami wiecie jak to jest. Oczywiście nie zabrakło pewnych nieporozumień z kokoszem;). Jedno takie zakończyło się degradacją,

Przyszedł w końcu marzec 2k12.Ten okres wraz z kolejnymi miesiącami był coraz gorszy, Coraz więcej chorowałem, do tego zabieg oraz szkoła, po prostu zaczynałem fiksować :( Brałem urlopy, które przedłużałem niemalże co tydzień. Postanowiłem zrezygnować, lecz team mi nie pozwolił. Wciśnięto mi kolejny urlop. W taki sposób dociągnąłem do wakacji. Lipiec czas "opierdolingu", logi po prostu pożal się panie Boże. Postanowiłem zrezygnować i tak się stało. Otrzymałem rangę Elitę, którą otrzymują tylko nie liczne osoby. dzięki temu, czuję, że jednak coś znaczę dla tego forum. Zostałem tzw. "Starym wyjadaczem"

 

To już chyba koniec stękania, jak to było z "ułomkiem". Oczywiście jakby, to mogło obejść się bez pozdrowień.

 

Na pierwszym miejscu jest Lenart oraz Enzil. To dzięki nim osiągnąłem, tak wielki sukces, o którym nie wszyscy są w stanie nawet pomyśleć. Kolejno, Lord Makin oraz dudsonowa. Zawsze najbardziej was lubiłem i mogłem liczyć na waszą pomoc. Nigdy zero zlewy. Teraz Makin stał się strasznym leniem, ale mam nadzieję, że się to zmieni ;p

Zavetti - Ah, ta "parufa" xD. Dzięki za wspólną pracę. pewnego czasu były pomiędzy nami spiny, ale mam nadzieje, że wszystko wróciło do normy.

Cała ekipa Administratorska - Dzięki za danie mi szansy. Mam nadzieje, że was nie zawiodłem.

Cała ekipa Globali - Wredzia, EJs, Geo, kierzek, TCQ, mrpiotrek. Zawsze za mną staliście i mogłem u was szukać podpory

RMCF - Kucharz - Wszyscy tak na ciebie strasznie narzekali, no przyznam, że ja też ,ale sądzę, że to przez ACP. Po tym jak z tego zrezygnowałeś, stałeś się naprawdę spoko człowiekiem.

PiecuPL - ta fujara, która mnie wkur*ia na GG xDDD, ogólnie pozdro dla całego teamu CA .

 

Nie wymieniam wszystkich, bo zajęłoby mi , to zbyt wiele czasu.

ps. z reszta wiecie sami, kto ze mną rozmawiał i grał np.w MC itp.

 

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów, Omek



1 komentarz


Rekomendowane komentarze

Ten wpis jest zamknięty na przyszłe komentarze.
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...