Skocz do zawartości

Perfuś blog !

  • wpis
    1
  • komentarzy
    9
  • wyświetleń
    2 030

9 komentarzy


Rekomendowane komentarze

J4KU8

Opublikowano

No muszę Ci powiedzieć że..najs :). Ja w Fife akurat nie gram ale noo..nieźle :rolleyes:

Schittset

Opublikowano

Słabo ;p

Ja wczoraj rozwaliłem kolejnego pada przy Fifie, ale dziś zbawienie, kupiłem nowego ;)

Na klawiaturze to nie to samo ;p

Ja wolę pada ;)

 

Freestyle slaby ^^

I am Perfection

Opublikowano

Schitti - mam pada, ale na nim nie gram, bo lepiej mi się na klawie gra ;D

Xamaro

Opublikowano

Gram w Fife na ps2, na kompa będę miał już jutro. Nie mogę się doczekać, bo na kompie lepiej się gra jeżeli chodzi o jakość grafiki. Nie grałem jeszcze na ps2 w fife , bede musiał zagrać ;p

Gość Mounthains

Opublikowano

A to dlatego tak zaniedbujesz obowiązki na mpc? ;>

MrPiotrek122

Opublikowano

Ja tez wole pada , ale pokaz jak te tricki na meczu uzywasz xD

Klaskaj

Opublikowano

najs , a co to za mudżynek ? sam go robiłeś , czy to jakiś piłkarz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...