Przyjaźń , rozstania , znajomość internetowa
Więc abyście mieli coś do poczytania to coś tu napisze
.
Opowiem wam po raz setny moją historię...
Przez 11 lat mieszkałem w Żninie , tam gdzie Kubersio (ziomałke) i Foxilis (Maciek ziomałke).
No i w wieku 12 lat przeprowadziłem się do Poznania. Zawsze sądziłem ,że bdzie super... niestety coś zmusiło mnie do zmiany zdania ...
Zgnoili mnie , zrównali z ziemią , zrobili ze mnie skurwiela. Cały rok nękania , płaczu w poduszkę. Choć teraz pojawiają mi się na twarzy łezki, nie są to już te same łzy co wczoraj *.
Teraz idę do 2 gim. jakoś żyję , nie pociąłem się , nie zostałem emo skurwielem.
Tak NN49261111 wspomnę i o tobie.
Mówisz ,że się opuszczam ,że mam bożków na forum.
Powiem Ci tylko tyle ,że chuja o mnie wiesz i wiedziałeś. Każdy ruch ,który robię na tym forum ma jakąś reakcję.
To ,że szanuję kogoś bardziej niż Ciebie nie oznacza ,że są to bożkowie .
Pozdrawiam głównie Maxia i Lenarta.
*dziękuję Lenartowi za wczorajszą rozmowę , która pozwoliła mi sie trochę pozbierać ![]()

6 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się