Skocz do zawartości

Blog Filipa

  • wpis
    1
  • komentarzy
    6
  • wyświetleń
    924

Przyjaźń , rozstania , znajomość internetowa


Więc abyście mieli coś do poczytania to coś tu napisze ;).

 

Opowiem wam po raz setny moją historię...

 

Przez 11 lat mieszkałem w Żninie , tam gdzie Kubersio (ziomałke) i Foxilis (Maciek ziomałke).

No i w wieku 12 lat przeprowadziłem się do Poznania. Zawsze sądziłem ,że bdzie super... niestety coś zmusiło mnie do zmiany zdania ...

 

Zgnoili mnie , zrównali z ziemią , zrobili ze mnie skurwiela. Cały rok nękania , płaczu w poduszkę. Choć teraz pojawiają mi się na twarzy łezki, nie są to już te same łzy co wczoraj *.

 

Teraz idę do 2 gim. jakoś żyję , nie pociąłem się , nie zostałem emo skurwielem.

 

Tak NN49261111 wspomnę i o tobie.

 

Mówisz ,że się opuszczam ,że mam bożków na forum.

 

Powiem Ci tylko tyle ,że chuja o mnie wiesz i wiedziałeś. Każdy ruch ,który robię na tym forum ma jakąś reakcję.

 

To ,że szanuję kogoś bardziej niż Ciebie nie oznacza ,że są to bożkowie .

 

 

Pozdrawiam głównie Maxia i Lenarta.

 

 

*dziękuję Lenartowi za wczorajszą rozmowę , która pozwoliła mi sie trochę pozbierać :)

6 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Lenartowy

Opublikowano

Nie.

Nasza rozmowa to nasza rozmowa, jakbym chciał pogadać na ten temat publicznie zrobił bym topic.

hrabia14

Opublikowano

Kolejny chłopaczyna myślący, że ma najgorsze życie na świecie. Nękanie przez zgnojałych rówieśników to nie koniec świata, ludzi spotykają gorsze nieszczęścia (Nie będe się użalał nad sobą, ale sam miałem o wiele smutniejsze perypetie a dalej potrafię czerpać radość z życia) naucz się tylko z takimi ludźmi radzić. Poddając się lub przejmując ich zdaniem realizujesz ich plan. Oni chcą cie zniszczyć, załamać - ty im na to pozwalasz...

NoClass

Opublikowano

Beka... Użalasz się nad Sobą, gdy ludzie mają poważniejsze problemy...

 

 

Imo, nic w tym nadzwyczajnego. Jak nie masz rąk, Twoja sprawa.

 

 

Pzdr.

Zavetti

Opublikowano

Takie wywody to możesz pisać z nn49 na pw, a nie z każdą robić blogi.

Lenartowy

Opublikowano

Hrabia, po Tobie widać że masz jakieś ubytki w głowie... tak chodzi mi o chujowo słitaśne kucyki :*

hrabia14

Opublikowano

Hrabia, po Tobie widać że masz jakieś ubytki w głowie... tak chodzi mi o chujowo słitaśne kucyki :*

A tak pamiętam! Wtedy gdy rozmawialiśmy tak, że mogłeś mnie poznać! No tak... Nie... czekaj chwilę... A, pomyłka! Więc STFU bo stereotypy to możesz sobie wsadzić w...no... Mniej więcej na tyle tylko one się przydają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...