Skocz do zawartości

Prezes9090Blog

  • wpis
    1
  • komentarzy
    0
  • wyświetleń
    1 435

Mam Pewien Problem Z Niemieckim Em2 Połączyn Z Fish Botem


Problem z EM2  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1.

    • Nie wiem nie sprawdza?em jeszcze, bot by Andrzej chodzi ju? bardzo d?ugo i nie mam problemów.
      1
  2. 2.

    • Czy mo?na to jako? ustawi??
      1

Witam. ściągnąłem exp bota zrobiłem obejście ściągnołem patcha i wszystko było okey, lecz kiedy włączyłem fish bota łowił mi jakieś 5-15 minut i wyskakiwał problem " Waring! bot failure, plis" przycisk którym odpalałem robi się szary i nic nie mogłem zrobić . Czy ktoś mógłbym mi pomóc i powiedzieć jaka jest tego przyczyna że bocik nie chce cały czas ładnie pracować ??

 

Z góry dziękuje za rady będą same ++++

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...