Skocz do zawartości

MPC Hejt Team

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    81
  • wyświetleń
    3 054

Sposób na zimowo/wiosenną nudę! ;)


Siema! ;) Chciałbym wam dzisiaj zaproponować jeden ze sposobów na ziomowo/wiosenną nudę. Jest nim granie na jednym z najlepszych serwerów MineCraft - MC4U! Serwer ma charakter Survival + RPG a jego właścicielem jest niejaki piterka. Zapewne zapytacie - jak duży jest ten serwer?? Więc ja wam odpowiem - ma on 150 slotów. Średnia graczy online waha się od 80 do 120. Z resztą tutaj możecie zobaczyć jego status:

 

91.121.223.129:25565.png

 

Administracja dość często robi eventy, organizuje rozrywkę. Czym wyróżnia się ten serwer?? A tym, że nigdzie indziej nie znajdziesz lepszego klimatu i ludzi. Zapraszam!

 

 

Jeśli lubisz bawić się z innymi, wiesz jak przetrwać w dziczy, odwiedź ten serwer! ;)

3 komentarze


Rekomendowane komentarze

Gość daronian

Opublikowano

Daro poleca.

Jest to duży sukces, aby o godzinie 15, kiedy większość jest jeszcze w szkole, grało 90 osób online.

Mihau.

Opublikowano

up@ Daro poleca ,bo jest adminem ;P

 

@Topic - Na początku był taki bajzer że ło ho ho ,przedmioty znikały itp. nwm jak teraz jest.

 

//Teraz wszystko się zmieniło o 180 stopni ;)

Nygol

Opublikowano

up@ Daro poleca ,bo jest adminem ;P@Topic - Na początku był taki bajzer że ło ho ho ,przedmioty znikały itp. nwm jak teraz jest.//Teraz wszystko się zmieniło o 180 stopni ;)

Wszystko sie zmnieniło czyli itemki sie pojawiaja w eq :P ::) moze zagram

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...