Siema, czesc, elo, czolem, witam, hej. Z tej strony MPCBabcynaPL!
Ostatnio cos mnie korcilo aby stworzyc ekipe na Metin2.SG.
Takze, kto jest chetny i czuje sie na silach, zapraszam na serwer.
Pytania:
Noi jak? Udalo Ci sie?
Pefka! Mam juz 4 osoby, ktore maja hohoho, niemale doswiadczenie w Metinie!
Co dalej planujesz?
Planuje zrobic gildie, oraz namowic wiesiekex 'a zeby odkurzyl postac i gral z nami, a takze krecic filmy na YT z Ekipa.
Który masz level?
Na ta chwile 20.
Kim gras