Skocz do zawartości

Vlog aka. Filip

  • wpisów
    12
  • komentarzy
    102
  • wyświetleń
    3 983

Wpisy na tym blogu

Zmieniłem się

Wiadomo - ludzie się zmieniają...   Niestety nie zawsze na lepsze.   Moje życie to takie [...] ,że szkoda gadać.   Oczywiście nie jestem jakimś emo skurwielem.   Zmieniłem się na wiele gorsze. Moja średnia w szkole spadła znacznie.   Nie mam tolerancji nawet do wlasnej matki. Możecie mnie wyzywać , wiem ,że sami nie jesteście lepsi...   Mój poziom spada coraz niżej , nie wiem co jest przyczyną.   pozdro dla.   Maxia (mojego ziomałke) Anselutiego (maj bradera) Lenart'a (mondrego

Pan Filip

Pan Filip

Lizustwo czyli kurestwo?

Cześć.     Każdy z nas zna jakiegoś lizusa.     Zaczyna mnie wkurwiać ostro to co się dzieje u mnie w szkole.   U mnie w klasie są 2 dziewczynki , które tylko liżą.   I później czego by niezrobiły dostają 5 czy 6.   Rozumiem jak taki lizusek jest pomocny innym ale kurwa nic nie pomaga i sama zgarnia najlepsze oceny i jest : ooo Gośka ma średnią 5.0.   Wiadomo nie musi nikomu pomagać. + zachowanie wzorowe   Ja nie jestem głupią kurwą i pomagam każdemu . Dzięki mnie kumple dostają

Pan Filip

Pan Filip

Maxiu

Dzie sie pociewarz cały dżaz??????     GDZIE JESTEŚ MAXIU!?!

Pan Filip

Pan Filip

Co sądzicie o...

Cześć.   Dziś krótko i na temat.   Co sądzicie o chwytaniu dziewczyn za tyłek ew. dawaniu "klapsa"?   Tak samo o chwytaniu za udo   (nie tylko przez ich chlopaków)

Pan Filip

Pan Filip

Eminem

Siema.   Ostatnio słuchając muzyki znowu posłuchałem Em'a ...   I'm a fucking white obama. ~Deuce   Till I collapse. ~Eminem   po dłuższym namyśli osądzam ,że jestem pizdą.   Poprostu kurwa jestem frajerem , co ja próbuje komukolwiek udowodnić jestem śmieciem.   Wcześniej też tak myślałem , jestem pierdolonym specjalistą od wszystkiego.   Takim jak ja mówie chuj mu w dupę/oczy.   Kiedy sobie uświadomiłem kim jestem i co robię z innymi ludzmi postanowiłem zrobić jedna wielką zmian

Pan Filip

Pan Filip

Jake345 aka. Pan Filip

Cześć.   Jake345 - założenie konta 24 grudnia 2k9 Nie pamiętam kiedy ban Pan Filip - założenie konta 14 styczeń 2k12   Sam poprosiłem o bana na Jake345 , powody - były.   Sugeruję ,że praktycznie każdy ma wyjebane na takich ludzi jak ja.   Wszyscy jesteśmy randomami. - Znają nas tylko tu. ~Lenart (troszku przerobiłem)   Pierdoli mnie to co myślicie o mnie , o moich blogach , o moich problemach.   Tutaj każdy jest kim chce. Ja jestem jake345 i tak zostanie.   2 lata wcześniej był

Pan Filip

Pan Filip

Fuck you niggas...

Cześć.     Chcę z góry oświadczyć ,że mam wypierdolone na to forum z powodów takich jak :   -Spam -Hejt -Flame -Brak szacunku -Podlizywanie -Czas przygotować się na lat -Wyjebanie administracji na użytkowników   Wiadomo nie odejdę, bo każdy i tak wraca.   Pozdrawiam tylko garstkę osób , która mam nadzieje nie robi nic złego w stosunku do mnie.   -Maxiu -Lenart -NN496211 (mam nadzieje ,że dobrze) -HeniutxPL - Niby Raay ,chociaż nie jestem pewien co do tego ziomq jeszcze -P

Pan Filip

Pan Filip

Internet

Internet...   Internet to wasza "świątynia", którą Wy trolle czcicie całymi dniami , sam nie jestem lepszy.   Tutaj każdy może być kim chce.   Sieje to kontrowersje? Raczej nie. Czemu? Oczywiście odpowiedź jest prosta ,ale wam trzeba wszystko tłumaczyć .     Najlepiej jest to pokazać na przykładzie.   Mogę być umięśnionym 35 latkiem , przystojnym itp. Pozostaje jedno pytanie , czy zależy wam na szacunku , na który zapracowaliście sobie kłamstwami?   Sam nie oszukuję, mam w tym roku

Pan Filip

Pan Filip

Wyjaśnienie Ruch Lennego

http://www.mpcforum.pl/topic/623796-i-cala-prawda-o/     Koleś mnie rozbawił...   jest to screen zrobiony na 1 prawdziwym meczu po powrocie z prawie 1 miesiecznej przerwy i do tego probowałem robić coś snajperką   Lenny kazał robić ci screeny? śmieszny jest ten wasz klan.

Pan Filip

Pan Filip

×
×
  • Dodaj nową pozycję...