Siema cześć i czo...
Dobra więc najpierw napiszę o sobie . Mam na imię Filip. Mieszkam w Poznaniu. Chodzę do szkoły nr 55 ( DGE miał tam teledysk).
Teraz troszkę o MPC.
Na mpc przyszedlem ok. 2 lata temu.
Przyszedłem w poszukiwaniu hacków do metina , znalazłem multihacka by banjo.
Dużo czasu później na forum wszedł Andrzejt17 , który ma 20k + za co? Za spolszczenie bota ... (jakieś kpiny)
To nie było najgorsze , najgorszy był Geoning - wylecieli wszyscy , wszyscy najlepsi...
Cześć na początku napisałem parę bzdur o sobie i na tym skończyłem teraz chcę trochę się rozpisać.
Zapraszam.
Mam na imię Filip , mieszkam w Poznaniu , przeprowadziłem się tu ze Żnina.
Czy są jacyś koledzy z reala na MPC?
Tak Kubersio ,oraz foxilis .
Czym się interesuję?
Wszystkim po trochu , lubię grać w CA , FPSy itp itd
Czemu większość napisanych komentów jest w koszu?
Udzielałem się duuuuużo w dziale metina , po czym zaczeli usuwać tematy.
Raczej to dobrze ,
Siema ...
Dziś napisze o kilku ważnych sprawach więc wymienie to w pktach .
1. Dokuczanie słabszym.
2. Konfidencja. Wpierd%l.
3. Bycie grubym.
4. Czego słucham.
1.
Co sądzę o ciśnięciu 1 w 5 ?
Jeżeli jesteście jeszcze w szkole zrozumiecie mnie
Każdy , każdy spotkał się z sytuacją ataku jednego słabego chłopca przez grupę silniejszych ;/ i zwykle jest tak ,że albo jesteście tą grupą, albo tym jednym.
http://www.youtube.com/watch?v=dCsCZe1cibY&f
Nie mimo tytułu ten blog nie będzie miał niczego wspólnego z świętami
Lecz myślałem sobie nad przekazem tej o to muzyki:
http://www.youtube.com/watch?v=jj9A0bSaxLI&feature=relmfu
Jeżeli jesteś gruby i jakaś dziewczyna cie przez to odrzuci to z podniesioną głową możesz przyznać ,że była głupią kurwą...
ta muzyka wcale nie jest tylko o świętach jest ona też o tym ,że każdy ma równe szansę
Nie użalajcie się nad wami tylko ćwiczcie!
Kiedy widzicie ,że inni są lepsi
Siema...
Chcę was poinformować ,że mój pobyt na mpc (2lata) nie ma żadnego poważnego powodu.
Robię wszystko dla zabawy. Nie zależy mi na randze , respekcie , czy innych waszych wartosciach.
Może czasami myślałem o randze ,ale 75% boli odrazu mówię ,że nie wszystko było słuszne ;/.
MPC forum jeszcze kiedyś było zajebiste... Teraz? kiedy wchodzę do działu CA ,który jest rozje%any w trzy dupy.
Tak to wiadomość do Pieca ,że jest faggotem Wchodzi na forum raz dziennie na 5 mi