Skocz do zawartości

Blog u Filipa

  • wpisów
    7
  • komentarzy
    55
  • wyświetleń
    2 267

Wpisy na tym blogu

nara

żegnam ziąsy : (     jake345 - banned

jake345

jake345

Dział CA

Co powiedziecie na powrót Jake'a i turniej z nagrodami?

jake345

jake345

Let's get drunk!

Siema ...     Dziś napisze o kilku ważnych sprawach więc wymienie to w pktach .   1. Dokuczanie słabszym. 2. Konfidencja. Wpierd%l. 3. Bycie grubym. 4. Czego słucham.         1.     Co sądzę o ciśnięciu 1 w 5 ?   Jeżeli jesteście jeszcze w szkole zrozumiecie mnie   Każdy , każdy spotkał się z sytuacją ataku jednego słabego chłopca przez grupę silniejszych ;/ i zwykle jest tak ,że albo jesteście tą grupą, albo tym jednym.   http://www.youtube.com/watch?v=dCsCZe1cibY&f

jake345

jake345

J-J-J-J just a little story about last Christmas...

Nie mimo tytułu ten blog nie będzie miał niczego wspólnego z świętami   Lecz myślałem sobie nad przekazem tej o to muzyki:   http://www.youtube.com/watch?v=jj9A0bSaxLI&feature=relmfu   Jeżeli jesteś gruby i jakaś dziewczyna cie przez to odrzuci to z podniesioną głową możesz przyznać ,że była głupią kurwą...   ta muzyka wcale nie jest tylko o świętach jest ona też o tym ,że każdy ma równe szansę   Nie użalajcie się nad wami tylko ćwiczcie!     Kiedy widzicie ,że inni są lepsi

jake345

jake345

Fuck you faggots...

Siema...     Chcę was poinformować ,że mój pobyt na mpc (2lata) nie ma żadnego poważnego powodu.   Robię wszystko dla zabawy. Nie zależy mi na randze , respekcie , czy innych waszych wartosciach.   Może czasami myślałem o randze ,ale 75% boli odrazu mówię ,że nie wszystko było słuszne ;/.   MPC forum jeszcze kiedyś było zajebiste... Teraz? kiedy wchodzę do działu CA ,który jest rozje%any w trzy dupy.   Tak to wiadomość do Pieca ,że jest faggotem Wchodzi na forum raz dziennie na 5 mi

jake345

jake345

Nowy , kolejny początek ...

Cześć na początku napisałem parę bzdur o sobie i na tym skończyłem teraz chcę trochę się rozpisać.   Zapraszam.   Mam na imię Filip , mieszkam w Poznaniu , przeprowadziłem się tu ze Żnina.   Czy są jacyś koledzy z reala na MPC?   Tak Kubersio ,oraz foxilis .   Czym się interesuję?   Wszystkim po trochu , lubię grać w CA , FPSy itp itd   Czemu większość napisanych komentów jest w koszu?   Udzielałem się duuuuużo w dziale metina , po czym zaczeli usuwać tematy. Raczej to dobrze ,

jake345

jake345

O Filipie i MPC

Siema cześć i czo...     Dobra więc najpierw napiszę o sobie . Mam na imię Filip. Mieszkam w Poznaniu. Chodzę do szkoły nr 55 ( DGE miał tam teledysk).     Teraz troszkę o MPC.   Na mpc przyszedlem ok. 2 lata temu. Przyszedłem w poszukiwaniu hacków do metina , znalazłem multihacka by banjo. Dużo czasu później na forum wszedł Andrzejt17 , który ma 20k + za co? Za spolszczenie bota ... (jakieś kpiny) To nie było najgorsze , najgorszy był Geoning - wylecieli wszyscy , wszyscy najlepsi...

jake345

jake345

×
×
  • Dodaj nową pozycję...