Skocz do zawartości
 • Ujawniono fragmenty rozgrywki z Biomutant. Gra robi ogromne wrażenie


  Najnowsze fragmenty rozgrywki z Biomutant prezentują system walki i omawiają podstawowe aspekty postaci. Pokazany gameplay robi ogromne wrażenie.

   

  Mijają cztery lata od momentu, kiedy to deweloper Experiment 101 zapowiedział grę Biomutant. Intrygująca gra RPG z otwartym postapokaliptycznym światem, zamieszkałym przez antropomorficzne stworzenia, miała pierwotnie zadebiutować w 2018 roku. Studio jednak kilkukrotnie przekładało premierę gry, chcąc jak najlepiej dopracować swój produkt. Wszystko wskazuje na to, że było to dobre posunięcie, ponieważ zaprezentowany fragment rozgrywki wygląda rewelacyjnie.

   

  Na stornie Game Informer ukazały się dwa fragmenty rozgrywki z Biomutant. Pierwszy film prezentuje walkę wręcz oraz na dystans, eksploracje i sposoby przemieszczania się po świecie Biomutant. Zaprezentowany otwarty świat wydaje się być niezwykle żywy. Przepełniony jest mnóstwem różnorodnych stworów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Oprawa graficzna wygląda świetnie i w grze będziemy mogli podziwiać wiele zapierających dech w piersiach krajobrazów. Ponadto efekt „wow” potęguje nowo ogłoszony tryb fotograficzny.

   

   

  Omówiony został również wpływ wyboru rasy, od którego ma zależeć między innymi odporność na przebywanie w skażonych rejonach. W grze znajdą się strefy radioaktywne, mroźne, z palącym ogniem oraz skażone biologicznie. Każda rasa może pozostawać w takich miejscach przez różną ilość czasu. Wpłynie to przede wszystkim na możliwość pozyskiwania lepszych przedmiotów.

   

  Jak na prawdziwego RPG-a przystało, gra zaoferuje nam rozbudowany kreator postaci. Będziemy mieli do wyboru sześć różnych ras – Primal, Rex, Hyla, Dumdoon, Fip i Murgel. Każdą rasę opisuje sześć statystyk – witalność, siła, intelekt, charyzma, zwinność i szczęście. Rozdane statystyki wpłyną na wygląd naszego bohatera. Ostatnią opcją będzie wybranie klasy postaci. Wybór ten wpłynie na ekwipunek startowy, np. saboteur (sabotażysta) zaczyna rozgrywkę z dwiema broniami, a commando (wojownik) z karabinkiem.

   

  Biomutant ukaże się 25 maja 2021 roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

   

  Źródło: Game Informer


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Ujawniono fragmenty rozgrywki z Biomutant. Gra robi ogromne wrażenie   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...