Skocz do zawartości
 • Powstaje nowa gra z otwartym światem od twórców Days Gone


  Powstaje nowa gra z otwartym światem od twórców Days Gone

  Szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, udzielił nowego wywiadu dla PlayStation Blog. Wynika z niego, że twórcy Days Gone pracują nad nową marką dla Sony.

   

  Hermen Hulst oznajmił, że trwają prace nad zupełnie nową marką dla Sony. Będzie to gra z otwartym światem. Nad projektem pracuje znany z Days Gone zespół Bend Studio. Produkcja jest tworzona na bazie „głębokich systemów otwartego świata”, przygotowanych na potrzeby Days Gone.

   

  Informację podaną przez szefa PlayStation Studios potwierdzili twórcy gry w opublikowanym na Twitterze oświadczeniu:

   

   

  „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze wsparcie dla Days Gone i jesteśmy zaszczyceni tym, jakim uwielbieniem społeczność fanów darzy nasz świat i postacie. Wasz entuzjazm motywuje nas do dalszego rozwoju i tworzenia doświadczeń, które przetrwają lata.

   

  Od serii Syphon Filter przez Resistance: Retribution po Uncharted: Golden Abyss i Days Gone, jesteśmy podekscytowani, mogąc dzisiaj ogłosić, że portfolio Bend Studio poszerzy się o zupełnie nową markę.

   

  Mamy nadzieję, że udacie się w te nową podróż razem z nami, nie możemy się już doczekać, by pokazać wam nad czym pracujemy".

   

  Z wywiadu dowiedzieliśmy się również, że coraz więcej gier Sony będzie trafiało na PC. Hermen Hust podkreślił jednak, że to konsola PlayStation będzie najlepszym miejscem do grania w ich tytuły w momencie premiery. Dodał też, że cenią grających na PC i dalej zamierzają wybierać właściwy moment na publikację każdego projektu. 

   

  Warto wspomnieć, że Days Gone w zeszłym miesiącu (po dwóch latach od premiery na PS4), trafił na PC. Wersja na PC osiągnęła dobry wynik sprzedażowy i zebrała świetne recenzje.

   

  źródło: blog.playstation.com

  Foto: Pexels


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Powstaje nowa gra z otwartym światem od twórców Days Gone   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...