Skocz do zawartości
 • Path of Exile z trybem battle royale


  • Tagi: Path of Exile, battle royale, Grinding Gear Games, PoE: Expedition
  Path of Exile z trybem battle royale

  Do gry Path of Exile trafił tryb battle royale. Twórcy przywrócili go na prośbę graczy. Niedługo zadebiutuje również nowy dodatek do gry – Expedition.

   

  Tryb battle royale pojawił się już raz w grze – w 2018 roku. Wtedy twórcy dodali go w ramach primaaprilisowego żartu i był dostępny tylko jeden dzień. Społeczności gry bardzo spodobał się ten tryb i po licznych prośbach studio Grinding Gear Games, dzięki ostatniej aktualizacji, ponownie udostępniło tryb. Na ten moment dostępny jest tylko na PC.

   

  Jak dołączyć do Path of Exile: Royale

  Na ten moment tryb battle royale udostępniany będzie wyłącznie w weekendy. Tryb umożliwia rozgrywkę dla stu graczy. Żeby dołączyć do rundy w Path of Exile: Royale, trzeba stworzyć postać na pierwszym poziomie. Następnie należy na liście wydarzeń kliknąć w opcję Royale i wybrać klasę postaci. Po wykonaniu powyższych czynności zostajemy wrzuceni do gry. Rozgrywka trwa około 15 minut, a zwycięzcą zostaje ten, kto ostatni przetrwał żywy na planszy.

   

  Specjalnie dla tego trybu twórcy uprościli drzewko umiejętności. Dostosowano je specjalnie pod szybką rozgrywkę PvP. Dodatkowo gracze na mapie znajdą mnóstwo skrzyń z przedmiotami oraz potworów, które pozwolą szybko zdobyć lvl. Rozgrywka zmusza do tego, by gracze przemieszczali się w głąb lądu, gdzie znajdują się potężniejsze stwory, ale też i lepszy ekwipunek oraz klejnoty.

   

  Nowy dodatek – Path of Exile: Expedition

  Path of Exile: Royale będzie dostępny pod koniec każdego tygodnia, z wyjątkiem najbliższego weekendu. Tryb będzie wówczas niedostępny, ponieważ do gry trafi nowe rozszerzenie Path of Exile: Expedition. Dodatek ten przyniesie sporo nowej zawartości, między innymi do kampanii fabularnej. Do gry zostaną wprowadzone unikalne elementy wyposażenia oraz 19 nowych umiejętności. Tytuł czekają również ogromne zmiany w balansie rozgrywki.

   

   

  Path of Exile: Expedition trafi na PC 23 lipca, a na PS4 i Xbox One 28 lipca.

   

  Źródło: pathofexile.com

  Foto: Shutterstock


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Path of Exile z trybem battle royale   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...