Skocz do zawartości
 • Kolejne łatanie Cyberpunk 2077 – jest patch 1.23


  Kolejne łatanie Cyberpunk 2077 – jest patch 1.23

  CD Projekt wypuścił nową aktualizację do Cyberpunk 2077.  Patch oznaczony numerem 1.23 ma zaimplementować nowe zmiany i wyeliminować błędy z misjami.

   

  CD Projekt Red cały czas pracuje nad aktualizacjami do Cyberpunk 2077. Od ostatniej wydanej aktualizacji minęły prawie dwa miesiące, a grę wciąż trapią liczne błędy. Polskie studio wczoraj, 17 czerwca, opublikowało kolejnego patcha. Aktualizacja 1.23 jest dostępna na wszystkich platformach i „waży” całkiem sporo. Na konsolach Xbox rozmiar aktualizacji wynosi 30,2 GB, a na PlayStatioin 35,04 GB.

   

  Najnowszy patch 1.23 wprowadza szereg poprawek. Aktualizacja w dużej mierze naprawia błędy pojawiające się w zadaniach oraz w rozgrywce. Z gry zniknął między innymi błąd, który powodował zbyt duże zniszczenia po zrzuceniu ciała NPC-a. Od teraz NPC zabici podczas kradzieży samochodu nie będą utykać w pojeździe. Naprawiono również działanie Cyberware Cataresist oraz walkę z Adamem Smasherem.

   

  Wprowadzono ulepszenia związane ze stabilnością oraz usprawniono pewne elementy wizualne. Poprawiono wykorzystanie pamięci i I/O, aby zmniejszyć ilość awarii i ograniczyć przypadki pojawiania się identycznych NPC-ów w jednym miejscu. Naprawiono widmowy wygląd Johnny’ego oraz problemy związane z przycinaniem ubrań NPC-ów.

   

  Indywidualne ulepszenia otrzymały wersje na PC oraz Xbox. Na PC wyeliminowano między innymi błąd pojawiający się przy rozdzielczości 1280x720, który uniemożliwiał kliknięcie przycisku ulepszenia oraz problem z używaniem kombinacji Alt+Enter. Na konsolach Xbox wyeliminowano dwa błędy. Naprawiono bugi, przez które wylogowanie się podczas wygaszania sceny mogło doprowadzić do częściowego braku odpowiedzi ze strony gry oraz usunięto problem z samoczynnie otwierającym się menu pauzy po szybkim wyłączeniu przewodnika konsoli Xbox i menu pauzy.

   

  To tylko część poprawek, jakie wprowadza nowa aktualizacja. Pełna lista naprawionych błędów jest dostępna na stronie głównej gry.

   

  Cyberpunk 2077 ukazał się pod koniec zeszłego roku i od momentu premiery gracze, w szczególności konsolowi, zmagają się z ogromną ilością bugów i glitchy. CD Projekt Red zapewnia, że będzie wypuszczać aktualizacje tak długo, aż gra zostanie doprowadzona do stanu, jaki obiecano graczom.

   

  Źródło: cyberpunk.net

  Foto: Shutterstock


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Kolejne łatanie Cyberpunk 2077 – jest patch 1.23   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...