Skocz do zawartości
 • Gry w Games with Gold – lipiec 2021


  Gry w Games with Gold – lipiec 2021

  Microsoft opublikował listę gier, które od lipca będą dostępne w subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate.

   

  Po ofercie Microsoftu widać, że w branży gier trwa sezon ogórkowy. Subskrybenci Xbox Live Gold będą mogli pobrać na konsole Xbox aż cztery tytuły. W lipcu do usługi trafią mniej znane produkcje, jak Rock of Ages 3: Make & Break czy Midway Arcade Origins.

   

  Najciekawszą pozycją zaproponowaną przez Microsoft wydaje się być Planet Alpha. Jest to platformówka 2,5D w konwencji science fiction. Nasza postać budzi się jako rozbitek w nieznanym świecie, gdzie musi sprostać nieprzyjaznym warunkom. Gra będzie dostępna od 1 do 31 lipca, na Xbox One i Xbox Series X/S.

   

  Od 1 do 15 lipca będzie można ograć zwariowaną grę przygodową Conker: Live & Reloaded. Podczas rozgrywki wcielamy się w wiewiórkę o imieniu Conker. Naszym zadaniem jest wrócić do domu. Misja ta wydaje się być banalna, jednak szkopuł tkwi w tym, iż tytułowy bohater cierpi na potężnego kaca spowodowanego całą nocną suto zakrapianą imprezą, przez co nie bardzo kojarzy miejsce, w którym się znajduje. Produkcję uruchomimy na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

   

  Midway Arcade Origins to zestaw 30 gier platformowych. Zbiór ten zawiera głównie tytuły znane jeszcze z automatów. Pozycja będzie dostępna od 16 do 31 lipca do ogrania na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

   

  Ostatnim darmowym tytułem, który trafi w lipcu do usługi Xbox Live Gold jest Rock of Ages 3: Make & Break, nietypowa gra zręcznościowa, w której sterujemy toczącą się kulą. Naszym zadaniem jest sianie destrukcji ogromnym zjeżdżającym w dół zbocza głazem, który na swojej drodze napotyka różne przeszkody. Gra będzie dostępna od 16 lipca do 15 sierpnia na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

   

   

  Żeby móc zagrać we wszystkie wymienione gry, należy mieć aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

   

  Źródło: news.xbox.com

  Foto: Shutterstock


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Gry w Games with Gold – lipiec 2021   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...