Ujawniono szczegóły wzięcia udziału w targach. Gracze będą mogli śledzić wydarzenie za pomocą strony i aplikacji mobilnej.
Entertainment Software Association (ESA) opublikowała pierwsze szczegóły dotyczące dostępu do tegorocznej edycji E3, która po raz pierwszy odbędzie się wyłącznie online. Miłośnicy gier będą mogli uczestniczyć w targach za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego oraz aplikacji mobilnej.
Portal internetowy, jak i aplikacja, umożliwią użytkownikom odwiedzenie wirtualnych stoisk wszystkich wystawców. Każde stanowisko będzie centrum informacyjnym związanym z grą lub wydawcą. Na stoiskach znajdą się artykuły, materiały wideo i wydarzenia specjalne.
Odwiedzający będą mogli obejrzeć na żywo konferencję największych wydawców, prezentacje gier oraz omawiać na bieżąco wszystkie wydarzenia na forum dyskusyjnym. Na ekranie wyświetlać się będą interaktywne grafiki, przedstawiające wyniki ankiet i polecane tweety.
Rejestracja na portalu i aplikacji rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i będzie bezpłatna. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma własny profil, który będzie mógł spersonalizować.
Serwis i aplikacja zostaną uruchomione dla internautów 12 czerwca, czyli pierwszego dnia transmisji z targów E3 2021. Wydarzenie zakończy się 15 czerwca.
Źródło: e3expo.com
Foto: Shutterstock

Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia