Skocz do zawartości
 • Dwie gry do pobrania za darmo w Epic Games Store


  Dwie gry do pobrania za darmo w Epic Games Store

  W ubiegły czwartek Epic udostępnił za darmo grę The Spectrum Retreat. W tym tygodniu na graczy czekają aż dwie darmowe produkcje – Bridge Constructor: The Walking Dead i Ironcast.

   

  Od czwartku, 8 lipca, posiadacze konta na platformie Epic Games Store mogą całkowicie za darmo przypisać na stałe do swojej biblioteki dwie gry – Bridge Constructor: The Walking Dead oraz Ironcast. Gry będą dostępne do 15 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego.

   

  Bridge Constructor: The Walking Dead jest grą logiczną od studia ClockStone Software. Produkcja jest kolejną odsłoną serii polegającej na tworzeniu różnych wytrzymałych konstrukcji, jak np. mosty, przy ograniczonych zasobach. Deweloperzy osadzili rozgrywkę w uniwersum znanego serialu o żywych trupach – The Walking Dead. Zadaniem graczy jest budowanie mostów oraz innych konstrukcji, tak aby umożliwiły one bezpieczny przejazd różnym maszynom. Oprócz wznoszenia różnych konstrukcji gracze muszą używać ruchomych przedmiotów, materiałów wybuchowych i przynęt, aby zwabić szwendaczy w pułapki. W Bridge Constructor: The Walking Dead pojawiają się też postaci znane z serialu, tj. Daryl, Eugene i Michonne.

   

   

  Ironcast to turowa gra strategiczna, nawiązująca stylistyką do dzieł takich pisarzy jak Herbert George Wells i Juliusz Verne. Akcja gry dzieje się w alternatywnej wersji wiktoriańskiej Anglii z lat 80. XIX wieku. Gracze wcielają się w jednego z dowódców, który zasiada za sterami 7-metrowego mecha zwanego Ironcastem. Mechanika rozgrywki nawiązuje do tej z Puzzle Quest. Podczas tury gracze dokonują 3 dopasowań, tworząc węzeł zasobów, które służą do wzmacniania oraz aktywacji rozmaitych zdolności mecha. Za produkcję odpowiada niezależne studio Dreadbit.

   

   

  W następny czwartek, 15 lipca, od godziny 17:00 czasu polskiego, Epic udostępni za darmo kolejne dwie produkcje. Gracze do swojego konta będą mogli przypisać przygodową grę FPP z elementami logicznymi – Obduction – oraz dziejącą się na Marsie strategię ekonomiczną Offworld Trading Company.

   

  Źródło: epicgames.com
  Foto: Pixabay


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Dwie gry do pobrania za darmo w Epic Games Store   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...