Prace nad drugim sezonem Wiedźmina są już coraz bardziej zaawansowane. Ekipa produkcyjna przebywa w Londynie i pracuje nad postprodukcją drugiego sezonu przygód Białego Wilka.
Ponad miesiąc temu, 2 kwietnia, zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Aktualnie trwają prace nad postprodukcją serialu. Showrunnerka Lauren S. Hissrich na swoim Twitterze napisała, że ekipa produkcyjna wróciła do Londynu i prace nad serialem są już bardzo zaawansowane.
Historia drugiego sezonu Wiedźmina ma być łatwiejsza do prześledzenia niż w sezonie pierwszym, który był rozłożony w różnych liniach czasowych. W nowym sezonie historia ma być bardziej liniowa.
Produkcja drugiego sezonu była wielokrotnie wstrzymywana i wznawiana z powodu COVID-19. Pandemia mocno opóźniła pracę na planie zdjęciowym. Ted Sarandos, dyrektor generalny Netflixa, zapewnił, że nowa seria przygód Białego Wilka ukaże się w czwartym kwartale 2021 roku.
Foto: Shutterstock

Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia