Skocz do zawartości
  • Drugi sezon Wiedźmina już w postprodukcji


    Drugi sezon Wiedźmina już w postprodukcji

    Prace nad drugim sezonem Wiedźmina są już coraz bardziej zaawansowane. Ekipa produkcyjna przebywa w Londynie i pracuje nad postprodukcją drugiego sezonu przygód Białego Wilka.

     

    Ponad miesiąc temu, 2 kwietnia, zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Aktualnie trwają prace nad postprodukcją serialu. Showrunnerka Lauren S. Hissrich na swoim Twitterze napisała, że ekipa produkcyjna wróciła do Londynu i prace nad serialem są już bardzo zaawansowane.

     

    Historia drugiego sezonu Wiedźmina ma być łatwiejsza do prześledzenia niż w sezonie pierwszym, który był rozłożony w różnych liniach czasowych. W nowym sezonie historia ma być bardziej liniowa.

     

    Produkcja drugiego sezonu była wielokrotnie wstrzymywana i wznawiana z powodu COVID-19. Pandemia mocno opóźniła pracę na planie zdjęciowym. Ted Sarandos, dyrektor generalny Netflixa, zapewnił, że nowa seria przygód Białego Wilka ukaże się w czwartym kwartale 2021 roku.

     

     

    Foto: Shutterstock


    bdanielewski

    O autorze

    Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.


    Najnowsze wpisy

    Polecane wpisy


    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze

    Brak komentarzy do wyświetlenia


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...