Skocz do zawartości
 • Co nowego w Night City? Pierwsze informacje dotyczące patcha 1.3 do Cyberpunk 2077


  • Tagi: Cyberpunk 2077, CD Projekt, CD Projekt RED
  Co nowego w Night City? Pierwsze informacje dotyczące patcha 1.3 do Cyberpunk 2077

  Zbliża się nowy patch do Cyberpunk 2077. CD Projekt opublikował kilka materiałów wideo dotyczących nadchodzącej łatki. Wygląda na to, że usprawnień doczeka się głównie interfejs.

   

  Wczoraj, 16 sierpnia, polskie studio opublikowało trzy krótkie materiały wideo zawierające pierwsze informacje dotyczące nadciągających zmian i poprawek w Cyberpunk 2077. Jest to pierwsza większa łatka do gry od dwóch miesięcy. Na ten moment CD Projekt poinformował o trzech zmianach.

   

  Na oficjalnej stronie gry możemy przeczytać: „Dziś rano korporacja Thornton Ltd. ogłosiła aktualizację swojej nawigacji GPS. Inni producenci, w tym topowy Rayfield, niedrogi Makigai czy producent motocykli Yaiba, szybko poszli za jej przykładem”.

   

  Powyższa informacja dotyczy zmiany skali wyświetlania się mini-mapy. Podczas jazdy samochodem widok ma zostać lekko oddalony. Ma to usprawnić kierowanie pojazdem, zwłaszcza podczas wykonywania skrętów.

   

   

  „Po ostatniej burzy w tym obiekcie i zmianach na szczeblu zarządzającym Chmury ogłaszają zmiany w procedurze dopasowania.” – to zapowiedź drugiej poprawki, która odnosi się do jednego z questów w grze.

   

  Łatka ma poprawić interfejs w klubie Chmury, podczas wykonywania zadania „Dom Lalek”. Zmiana obejmie okno z wyborem płci wynajmowanej postaci niezależnej. Panel wyboru będzie dostępny aż do podjęcia decyzji przez gracza.

   

   

  Trzecia informacja, która zapewne ucieszy graczy, dotyczy perków. Patch 1.3 wprowadzi możliwość ich resetu bez konieczności użycia specjalnego przedmiotu, wystarczy, że zapłaci się określoną sumę. Dzięki temu gracze będą mogli od nowa rozdać punkty. Nie wiadomo, czy będzie można również zresetować i rozdysponować od nowa atrybuty.

   

   

  Na ten moment to wszystkie znane szczegóły. Więcej na temat zbliżającego się patcha dowiemy się dzisiaj, 17 sierpnia, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Na tę godzinę zaplanowany jest REDstream, który będzie transmitowany w serwisie Twitch.

   

  Cyberpunk 2077 wygląda już na całkiem solidnie załatany produkt. Nie zmieniła się jednak skomplikowana sytuacja gry. W  6 miesięcy po premierze w USA grę przeceniono na zaledwie 10 dolarów, czyli około 38 złotych.

   

  Źródło: cyberpunk.net

  Foto: Shutterstock.com

   

   


  O autorze

  Graczem jestem już ponad 20 lat. W pierwsze gry grałem na Pegasusie i C64. Uwielbiam gry strategiczne, RPG-i, przygodówki i gry sportowe. W wolnych chwilach ogromny fan piłki kopanej.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.


 • Kto przegląda Co nowego w Night City? Pierwsze informacje dotyczące patcha 1.3 do Cyberpunk 2077   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...