witam, wczoraj bylo jeszcze pieknie ladnie..
przy odpalaniu metina włączam sobie MH od kamera i wybieram process list
klik klik klik i teraz powinno sie załączyc a pisze PL: nie mozna połaczyc sie ze serverem robie OK i wyłacza sie i Metin i MH..
i nie wiem co jest grane reinstal nie pomógł..;/
gram na spol na diamondmt2 , teleportowalem sie do groty v2 i mnie wyrzucilo z Metina, i tak caly czas przy logowaniu na klijencie wszystko smiga i dlatego pytam jakie pliki mam do PACK wpakowac by bylo na spolszczeniu wszystko pieknie ladnie