Skocz do zawartości

WuIgrekPeTrzy

Postmaker
  • Postów

    797
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O WuIgrekPeTrzy

  • Urodziny 15.01.1990

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Unia Leszno < 3

Ostatnie wizyty

3 329 wyświetleń profilu
  1. 30.08.2009 - 30.08.2016 -> 7 LAT KONTO:D

  2. witam, wczoraj bylo jeszcze pieknie ladnie.. przy odpalaniu metina włączam sobie MH od kamera i wybieram process list klik klik klik i teraz powinno sie załączyc a pisze PL: nie mozna połaczyc sie ze serverem robie OK i wyłacza sie i Metin i MH.. i nie wiem co jest grane reinstal nie pomógł..;/
  3. Dobrze, ale jestem w M1 klikam i nadal Nic? to sie pokazuje na mapie czy jak?;>
  4. Na jakiej zasadzie dziala wykrywacz GMow i Metinow w MH kamera? bo stoje specjalnie przy metku właczam ta opcje i nic nigdzie sie nie pokazuje...
  5. WuIgrekPeTrzy

    [PYTANIE]

    zrobi ktos dzialajce spolszczenie do tego serverka?;>
  6. mam ten sam Problem ! POMOCY !
  7. a jest mozliwosc ze na kliencie bede mial takie cos?
  8. witam jakie pliki odpowiadaja na nieodpychanie mobkow z konia??
  9. ale chodzi mi o to by grac na kmr modzie.. na kliencie wszystko dziala, tylko na KMR modzie nie widze mobkow a mapa dziala;)
  10. Daczego ne widz mobkw a servieu-le na diamond mt2?
  11. wiem chodzi mi o to ze mam 110 ale na KMR modzie nie wejde bo wyrzuca z metka...
  12. witam mam pytanie moze ktos zapodac mapą wulee na diamondmt2? na KMR modzie tego nie ma bo mnie wyrzuca ...
  13. jednak nadal nie dziala;/
  14. gram na spol na diamondmt2 , teleportowalem sie do groty v2 i mnie wyrzucilo z Metina, i tak caly czas przy logowaniu na klijencie wszystko smiga i dlatego pytam jakie pliki mam do PACK wpakowac by bylo na spolszczeniu wszystko pieknie ladnie
  15. jakie pliki odpowiadaja za pytanie w/w?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...