Skocz do zawartości

Gundyś

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Gundyś wygrał w ostatnim dniu 22 Listopad 2018

Gundyś ma najbardziej lubianą zawartość!

O Gundyś

 • Ranga
  Pijawka
 • Urodziny 01.03.1997

Metody kontaktu

 • GG
  66981968

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

97 wyświetleń profilu
 1. Hej aż przyjemnie mi to ogłosić ale właśnie w tym momencie zakończyłem rekrutacje do teamu Velmora :] Bardzo dziekuję wszystkim chętnym za zgłoszenie się i mam nadzieje że ekipa która dobrałem spełni moje wymagania i zrobi wszystko aby projekt był jak najlepszy. Do zobaczenia ludzie na serwerze! Wysokich LVLI i zajebistych itemków. Pozdrawiam :) @Aive Proszę zamknij ten temat dziękuje :)
 2. Potwierdzam. Ze swojej strony bardzo przepraszam wszystkie osoby zainteresowane. Praca oraz zajmowanie się sprawami serwera na tyle pochłonęły mój czas ze nie mam sił i czasu na rekrutację. Większość moich obowiązków przejęła osoba u góry. On wstępnie was wprowadzi i pokaże co i jak z czym się gryzie. Jedyne co mogę obiecać ze swojej strony ze postaram się wypoziomowac z czasem i poświęcać go więcej dla spraw projektu. Poprawię jedynie ze projekt ma skończone prawie wszystko jeśli chodzi o sam serwer. Aktualnie poprawianie są nie które rzeczy z interface i questy. Odliczamy minuty do pojawienia się prezentacji w wraz z nią forum i strony. Nasz Facebook zacznie funkcjonować raczej jutro lub pojutrze bo domawialem trochę grafiki aby to od samego początku wyglądało w prestiżowy sposób.
 3. Hej pisze to wszystkim nie odpowiadam na aplikacje do jutra. Jestem na wyjeździe za granicą i jutro wracam do domu. Odpisze wszystkim i napisze :)
 4. Chętnie odpowiem na wasze pytania jednak nie chce zdradzać szczegółów przed wyjściem prezentacji w świat, więc oszczędzę wypisywania systemów jakie mamy. Serwer będzie to medium podchodzący bardziej w stronę harda. Max lvl będzie to 105 na początek choć aby rozgrywka nie zrobiła się męcząca i nudna planujemy po jakimś czasie wprowadzać aktualizacje o 15 lv w górę wraz z nową autorską mapą, mobami, broniami i zbrojami. Dla pierwszych 15 osób które wbiją topkę planujemy nagrody w postaci dożywotniego itemshopu bez możliwości przekazywania go na inne konta. Dla osób które będą w Top5 serwera będą koszulki i może jakieś zestawy sprzętu do gier ale to ustalimy dopiero gdy serwer ruszy aby nie obiecywać gruszek na wierzbie. Planujemy wystartować z małą reklamą a wszystkie pieniążki które wpłyną przez pierwszy tydzień dołożyć do reklamy i rozwijać serwer. Start serwera był planowany na połowę stycznia ale niestety sponsor się zdenerwował bo już poświęcamy tam kilka miesięcy i obciął nam budżet. Będziemy starać się wystartować na początku grudnia może w środku. Serwer jest skończony w 99% musimy jeszcze tylko sprawdzić go pod względem rozgrywki do czego przysługuje nam się dwie gildie z naszych poprzednich serwerów. Właśnie zacząłem tworzyć strukturę pod forum i stronę, dzisiaj planuję rozpocząć kodowanie. Posiadamy już teamspeak, domeny i maszyny pod serwer. Co do systemów mogę powiedzieć że większość jest autorskie lub kupione za spory hajs, z tego co wiem został wyciągnięty tylko system sklepów offline z plików terabithi. Zapraszam do aplikowania a na pewno znajdziemy pomysł na Twoją osobę :)
 5. Aktualizacja v1 Stanowisko administrator forum oraz administrator serwera TeamSpeak zostało zajęte. Liczymy na owocną współprace :) Przyjęliśmy również osoby na stanowisko mistrza gry ale oczekujemy dalej na aplikacje.
 6. Wolne stanowisko: Mistrz Gry ( GM ) , Tutor ( TUT ), Support, Moderator forum, Administrator forum, Grafik, Redaktor, Administrator TS3 ( Najlepiej ze swoim gotowym TS3 ) Ilość wolnych miejsc: Ilość miejsc jest nie ograniczona! Informacje dot. stanowiska: Mistrz Gry Potrzebuje przynajmniej dwie osoby planujemy duże reklamy, więc będę wymagał poświecenia trochę czasu bo jednak będzie trochę graczy. Wymagania Minimum 17lat, Podstawowa wiedza o grze metin, minimum rok czasu grania, Sprawny mikrofon i częsta obecność na komunikatorach głosowych, Osoba która chce zostać przyjęta na to stanowisko powinna być bezstronna, bardzo spokojna i mieć kulturę osobistą na wysokim poziomie. Minimum 3 godziny wolnego czasu dziennie, Tutor Minimalnie przyjmę 4 osoby na tutorów, jest to sporo pracy i dużo odpowiadania graczom. Płatność za prace jest kwestią dogadania. Wymagania Minimum 17lat Wysoka kultura osobista Wiedza o grze metin na poziomie wysokim ( Minimum 2 lata stażu w grze ) Chęć pracy i komunikatywność Minimum 2.5 godziny czasu na serwerze dziennie Reszta stanowisk Wszystkie stanowiska które wypisałem powyżej... Wymagania Minimum 15lat, Kultura osobista, Mikrofon oraz dostęp do TS3, Dostępność przez około 3 godziny do komputera, Komunikatywność oraz łatwość pracy w ekipie Kontakt z Administratorem: PW > GG 66981968 Ilość stanowisk jest nie ograniczona, ponieważ jak na razie mamy tylko dwie osoby w naszej ekipie. Jest to technik serwera oraz technik WWW. Serwer jest tworzony od około 8 miesięcy na czystych plikach terenzo, setki wykonanych fixów i poprawionych bugów. Start serwera planujemy jeszcze w tym roku a zależy nam na czasie aby doskonale przeszkolić ekipę. Nie wymagamy jakiegoś dużego doświadczenia, chcemy po prostu aby osoby szybko pojmowały rzeczy które im się piszę a wszystkiego się nauczą z czasem Jesteś zainteresowany to po prostu pisz bo nikt u nas Cie nie ugryzie Mamy wykupiony serwer dedykowany, skrypt strony www, kompletną grafikę. Zbieramy ekipe i startujemy

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...