-
Postów
1 806 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia AdamGrzegorz
-
Zna się ktoś na C++? Potrzebuje koniecznie przepisać algorytm (dosyć prosta metoda używająca sporo tablic) z Java na C++. Help
-
Kurier DHL: "Nie zastalismy nikogo pod adresem, przesylka wraca do centrali, mozna ja zamowic ponownie na xxx"
Ja: "No przepraszam bardzo, ale cały dzień jestem w domu, nikt nie dzwonił, nikt nie pukał. Wysłaliście chociaż tam kogoś do mnie czy od razu że nikogo nie było żeby trochę więcej weekendu mieć?"
Kurier DHL: "Bede jeszcze raz, przepraszam"
-
Polecacie jakiś fajny zegarek do 500 zł? Lubię minimalizm, ale bez przesady. Bardzo podobają mi się zegarki The5TH (Melbourne), ale sceptycznie podchodze do tej firmy, myślę że dałoby się jakiegoś Seiko czy Citizena ogarnąć w tej cenie? Pasek koniecznie ze skóry.
-
@Mustangdzięki za propozycje! A co sądzisz o
Znalazłem go w cenie 400-450 zł. Pełny automatyk, jakość Seiko, datownik, świeci się w ciemności xD, wymienny pasek (np. moge wymienić na skórzany).
Wygląd też całkiem fajny, podoba mi się idea pisania 13:00, 14:00 obok numerów, co dla takich debili jak ja jest wyjątkowo fajne. (Nigdy nie umiałem systemu dat 12 godzinnych), cena jest wyjątkowo niska.
-
@Mustangwow, jesteś niesamowity. Z twojej propozycji zainteresował mnie ten Citizen Eco-Drive, ale wyglądał na jakoś dziwnie ciemno-brązowego, ale gdy poszperałem głębiej, i zobaczyłem że on jest tak naprawdę czarny to aż mnie zatkało. Cena genialna, Eco-Drive, wygląd genialny, datownik. Dzięki ziomek!
-
-
Która nazwa wam się najbardziej podoba? (Nie są one najwyższych lotów ze względu na poziom trudności wyłapania wolnej domeny ogólnoświatowej).
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
-
-
łajnii (whaynee) brzmi dosyć ciekawie, wydaje mi się, że z podanych najszybciej zostanie w pamięci. A tak to zaznaczyłem jeszcze quickvice, koraid, needvice.
-
Pierwszy mecz siatkówki na który poszedłem, piękny stadion narodowy, otwarcie, ciekawe występy... i przejebali 3:0 xDDDDDDDDDDDD No nic, zobaczymy jak dalej sobie poradzą ;p
-
Aż mi się odechciało temat refować, a to już źle
weźcie się ogarnijcie, minęły 3 miesiące
-
-
To teraz pytanie za 100 punktów, gdzie tkwi haczyk?
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s8-g950f-nowy-midnight-black-i6908941752.html
Opinie gość ma dobre, nie znalazłem nic podejrzanego, zapytałem się gościa czy legit etc. i mi odpowiedział że telefon jest zgodny z opisem. Nie zamierzam kupować telefonu przez najbliższe parę miesięcy, ale po prostu cena mnie wyjebała z butów bo nawet w najtańszych sklepach idzie 2800 zł+
-
Nowy internet


- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
-
-
Nie jestem gorszy xDD
A mieszkam na wsi 15km od miasta

-
Takich klientów to ze świecą szukać


Rydzutoja