Skocz do zawartości

AdamGrzegorz

Postmaker
  • Postów

    1 806
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O AdamGrzegorz

  • Urodziny 06.05.2002

Metody kontaktu

  • Telegram
    AdamGrzegorz
  • GG
    45849127

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa

Ostatnie wizyty

13 730 wyświetleń profilu
  1. Zna się ktoś na C++? Potrzebuje koniecznie przepisać algorytm (dosyć prosta metoda używająca sporo tablic) z Java na C++. Help

  2. To co, @"Lord Makin", kupujesz sobie za hajs z MPC?

  3. Kurier DHL: "Nie zastalismy nikogo pod adresem, przesylka wraca do centrali, mozna ja zamowic ponownie na xxx"

    Ja: "No przepraszam bardzo, ale cały dzień jestem w domu, nikt nie dzwonił, nikt nie pukał. Wysłaliście chociaż tam kogoś do mnie czy od razu że nikogo nie było żeby trochę więcej weekendu mieć?"

    Kurier DHL: "Bede jeszcze raz, przepraszam"

    1. Looken

      Looken

      Gorzej jak ci niedziałający zasilacz i monitor z martwymi pixelami wyślą keppo.

  4. Polecacie jakiś fajny zegarek do 500 zł? Lubię minimalizm, ale bez przesady. Bardzo podobają mi się zegarki The5TH (Melbourne), ale sceptycznie podchodze do tej firmy, myślę że dałoby się jakiegoś Seiko czy Citizena ogarnąć w tej cenie? Pasek koniecznie ze skóry. 

    1. AdamGrzegorz

      AdamGrzegorz

      @Mustangdzięki za propozycje! A co sądzisz o 

      Znalazłem go w cenie 400-450 zł. Pełny automatyk, jakość Seiko, datownik, świeci się w ciemności xD, wymienny pasek (np. moge wymienić na skórzany).

      Wygląd też całkiem fajny, podoba mi się idea pisania 13:00, 14:00 obok numerów, co dla takich debili jak ja jest wyjątkowo fajne. (Nigdy nie umiałem systemu dat 12 godzinnych), cena jest wyjątkowo niska.

    2. AdamGrzegorz

      AdamGrzegorz

      @Mustangwow, jesteś niesamowity. Z twojej propozycji zainteresował mnie ten Citizen Eco-Drive, ale wyglądał na jakoś dziwnie ciemno-brązowego, ale gdy poszperałem głębiej, i zobaczyłem że on jest tak naprawdę czarny to aż mnie zatkało. Cena genialna, Eco-Drive, wygląd genialny, datownik. Dzięki ziomek! 

  5. Która nazwa wam się najbardziej podoba? (Nie są one najwyższych lotów ze względu na poziom trudności wyłapania wolnej domeny ogólnoświatowej).

    https://strawpoll.com/zy998ff9

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. DiGGle

      DiGGle

      Widzę, że szybciej to upadnie niż powstanie... zwłaszcza jak pytasz o nazwę domeny tutaj XDD

    3. AdamGrzegorz

      AdamGrzegorz

      @DiGGle upadnie? To jest tworzone przez ogromną firmę, a nie przeze mnie :P 

      I nie pytam o nazwę domeny tylko chcę poznać wasze zdanie co do konkretnych wyborów. 

    4. kopyteczkoo

      kopyteczkoo

      łajnii (whaynee) brzmi dosyć ciekawie, wydaje mi się, że z podanych najszybciej zostanie w pamięci. A tak to zaznaczyłem jeszcze quickvice, koraid, needvice.

  6. Pierwszy mecz siatkówki na który poszedłem, piękny stadion narodowy, otwarcie, ciekawe występy... i przejebali 3:0 xDDDDDDDDDDDD No nic, zobaczymy jak dalej sobie poradzą ;p

  7. Aż mi się odechciało temat refować, a to już źle :( weźcie się ogarnijcie, minęły 3 miesiące ._. 

    1. Looken

      Looken

      "MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!"

      Chyba tysięczna + połowa to boty, to forum jest już skończone, elo.

  8. To teraz pytanie za 100 punktów, gdzie tkwi haczyk?

    http://allegro.pl/samsung-galaxy-s8-g950f-nowy-midnight-black-i6908941752.html

    Opinie gość ma dobre, nie znalazłem nic podejrzanego, zapytałem się gościa czy legit etc. i mi odpowiedział że telefon jest zgodny z opisem. Nie zamierzam kupować telefonu przez najbliższe parę miesięcy, ale po prostu cena mnie wyjebała z butów bo nawet w najtańszych sklepach idzie 2800 zł+

    1. Morness

      Morness

       fakturę VAT-marża

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. VVLADIMIR

      VVLADIMIR

      haha @kopyteczkoo demon prędkości widzę xD

    3. kopyteczkoo

      kopyteczkoo

      Niestety, wioska nie pozwala na wyższe prędkości, a także nie mam możliwości wyboru innego dostawcy, ba chcąc korzystać nawet ze starterów z sieci to nie mam zasięgu, bo leży ona w dolinie. Przesadziłem z tymi 50 zł, bo 39.90, ale to nie zmienia faktu, że tragedia ;/ :P

    4. נσкєя™

      נσкєя™

      @kopyteczkoo

      Nie jestem gorszy xDD

      A mieszkam na wsi 15km od miasta xD

      http://beta.speedtest.net/result/6471237500.png

  9. Takich klientów to ze świecą szukać xD

    https://hastebin.com/akuvarabib.css

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. GoToExp9201

      GoToExp9201

      Nie wiem co to mobarena, ale zgaduję, że dostaniesz 1080ti praktycznie za darmo, zgadza się?

    3. AdamGrzegorz

      AdamGrzegorz

      @GoToExp9201 można tak powiedzieć :) 

    4. GoToExp9201

      GoToExp9201

      @AdamGrzegorz daj mi namiary na tego ziomka :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...