Siemanko, osttanio probowalem sobie odpalic program, lecz po kliknieciu "Crawl" do wyszukiwania przeciwnikow i przeskanowaniu wyskakuje mni blad, ze nie znaleziono zadnych przeciwnikow.
Probowalem zmienic zakres ale nawet po przeskanowaniu 100 000 graczy ( na serwie 110k) i tak mi ten komunikat wyskoczyl.
Nie wiem czy problem nie lezy w skanowaniu Klasera, bo niby pokazuje ile mam itemow, ale needed items mam 0, jak chce przeskanowac klaser trwa to 0,5 sekundy i sie nic nie dzieje
Moze ktos mial podobne doswiadczenie?