Skocz do zawartości

kkamilek3

Members
  • Postów

    395
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O kkamilek3

  • Urodziny 07.01.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kraków

Osiągnięcia kkamilek3

  1. Nie zrobiłem tak. Tak pisze w tutku więc zakładam że działa. Pomocy!
  2. kkamilek3

    EliteSRO bot

    Jak ustawić loop jeśli chcę expic np w Jangan? Wiem że loop działa tylko w Hotan , ale jak zrobić by bot zrobił zakupy w Hotan a potem doszedł na spot np w Jangan?
  3. kkamilek3

    EliteSRO 2

    Gdy wpisze pasy i chcę się zalogować wyskakuje jakiś błąd "C7" gdy już wejdę do gry to wszystko fajnie działa ale gdy chcę kupić poty albo cokolwiek innego dostaję DC
  4. kkamilek3

    EliteSRO

    Może masz rację bo gdy serwer był pusty to bez problemu. A grałem w tedy 1 raz i teraz takie jaja wystraszyłem się
  5. kkamilek3

    EliteSRO

    Proszę o pomoc gdy wpisuje login i hasło gra się wyłącza. Miał ktoś taki problem? Za pomoc + Już robiłem reinstal i dalej nic
  6. Sporo ludzi tak ma nic raczej nie poradzisz.
  7. kkamilek3

    BAN

    Jak się od banować na nowej wersji gry? Przynajmniej żeby grać na serwerach. Za pomoc +
  8. Mam zrobic ten plik? Otwierać potem HS?
  9. Napisz co zrobić by to działało
  10. kkamilek3

    Nowa funkcja iBota

    Kto jest w stanie trzymać taki serwer?
  11. Zrobiłem reinstal i dalej nic..
  12. Odpalam przez Run Client w bocie
  13. kkamilek3

    [Problem]DC bot

    Dostaje DC po minucie gry na bocie Nie odpalam przez loadera.. Wczoraj wieczorem działało wszystko dobrze.
  14. kkamilek3

    [Problem] Start

    Mam problem http://imageshack.us/photo/my-images/846/dasfr.jpg/ Dodam że gdy wchodzę nie przez bota wszystko działa
  15. kkamilek3

    [Problem] Loop Agbot

    Nie to nowa postać. Brakuje mu strzał robi teleport i stoi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...