A ja mialem inny problem z dc otoz gram na laptopie
mialem ustawia opcje wylacz monitor po 1min(monitor sie zgasli i dc...)
teraz farmie juz 3dzien bez tego i 0 dc,a mialem 4-6dc w ciagu 15-20minut
robisz scrypty w zakladce LOOP,( start recording-stop-save-load)
na spota wraca chyba tylko z hatan
bo z samakrad stoji w miejscu (nie wiem czy to tylko u mnie)
to cleric roda umies w pierwszym slocie w invatorku
i dodaj buffy
1.Odpalasz holy bot crack- pokazuje sie tobie gwiazdka klikasz na to prawym wybierasz EliteBot 0.24
2.zakladasz konto na tej stronie pozniej wpisujesz te pasy w bocie i login
3.wybierasz server i start game
i to chyba na tyle
a jak to nie pomoze to musisz sciagnac Net Framework 3.5
mam podobny problem, tylko ja farmie chara
i po 5-10min mam dc na obu klientach
jest to wina holy bota czy game guarda?
(nic jeszcze nie robilem z game guardem)
U mnie itools nie chce dzialac
Mam wersje 1.4.0 i wszystko ustawie, klikam start i nic sie nie dzieje tak jak bym itools nie wyszukuje silka
musze sciagnac jakis program?