Skocz do zawartości

goyro93

Members
  • Postów

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Białysotok

Osiągnięcia goyro93

  1. Mam dokladnie ten sam problem Moze jest jakas nowa wersja clienta?
  2. goyro93

    pytanie o bota

    Popatrz troche
  3. goyro93

    JG CAVE ELITE BOT

    A ja mialem inny problem z dc otoz gram na laptopie mialem ustawia opcje wylacz monitor po 1min(monitor sie zgasli i dc...) teraz farmie juz 3dzien bez tego i 0 dc,a mialem 4-6dc w ciagu 15-20minut
  4. robisz scrypty w zakladce LOOP,( start recording-stop-save-load) na spota wraca chyba tylko z hatan bo z samakrad stoji w miejscu (nie wiem czy to tylko u mnie) to cleric roda umies w pierwszym slocie w invatorku i dodaj buffy
  5. 1.Odpalasz holy bot crack- pokazuje sie tobie gwiazdka klikasz na to prawym wybierasz EliteBot 0.24 2.zakladasz konto na tej stronie pozniej wpisujesz te pasy w bocie i login 3.wybierasz server i start game i to chyba na tyle a jak to nie pomoze to musisz sciagnac Net Framework 3.5
  6. Ja na twoim miejscu zrobilbym fire/cold/biecheon wedlug mnie najlepszy build dla nukera, dobry do pvp, pvm
  7. goyro93

    holybot dc

    mam podobny problem, tylko ja farmie chara i po 5-10min mam dc na obu klientach jest to wina holy bota czy game guarda? (nic jeszcze nie robilem z game guardem)
  8. goyro93

    Esro dlvl

    temat do zamkniecia wystarczylo uruchomic itools jako administrator:)
  9. goyro93

    Esro dlvl

    Mam problem z dlvl od 2 dni nie wiem jak ustawic itools i keypressera Moze ktos napisac poradnik jak mam to zrobic ?? Z gory dzieki
  10. goyro93

    Elite Sro Dlvl

    tylko ja nie mam tyle czasu zeby sie bawic recznie A w holy bocie mozna ustawic zeby resal?
  11. goyro93

    Elite Sro Dlvl

    U mnie itools nie chce dzialac Mam wersje 1.4.0 i wszystko ustawie, klikam start i nic sie nie dzieje tak jak bym itools nie wyszukuje silka musze sciagnac jakis program?
  12. Jak mi wyskakuje takie okno klikam kontynuuj i dziala dalej
  13. goyro93

    Działa wam?

    Moze to jest przyczyna...
  14. goyro93

    giant spot

    nie ma takiego spotu giant moze sie tobie zrespic po paru minutach, a mozesz expic z pare godzin i sie nie pojawi
  15. goyro93

    Aby tylko włączyć!

    podal bys link do tej wytczki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...