Dobre psycho poproszę (coś podobnego do serii monogatari bo mi narobiła smaku)
A najlepiej to gdzie da się obejrzeć Ghost in the Shell bo w necie nie ma ;_;
Jak dla mnie najlepszym playerem jest vlc media player, mozna podglsonic nawet do 200% . A jak chcecie pobierac anime to tylku rawy i sprawdzic do ktorej wersji sa zintegrowane napisy napisy na animesub
Naprawdę nikt tego nie wystawił ? Jak dla mnie najlepszy op w historii.
Jakby ktos chciał samą piosenke w lepszej jakosci:
http://www.youtube.com/watch?v=bYlhVhdd1CE