Skocz do zawartości

mikser38

Postmaker
  • Postów

    1 024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 045 wyświetleń profilu
  1. Dobre psycho poproszę (coś podobnego do serii monogatari bo mi narobiła smaku) A najlepiej to gdzie da się obejrzeć Ghost in the Shell bo w necie nie ma ;_;
  2. http://anime-odcinki.pl/infusions/video/video.php?id=343 Ktos powie co jest na początku (intro od uploadera) ?
  3. Otaku Helper to dobry program, jak szukałem w necie sposobu na ściąganie z VK to bardzo mi pomógł.
  4. mikser38

    Oceń utwór poprzednika

    2/10 ogolnie nie trawie takiej "muzyki" ale tego utworu nie chce sie oszczac od razu
  5. Jak dla mnie najlepszym playerem jest vlc media player, mozna podglsonic nawet do 200% . A jak chcecie pobierac anime to tylku rawy i sprawdzic do ktorej wersji sa zintegrowane napisy napisy na animesub
  6. Naprawdę nikt tego nie wystawił ? Jak dla mnie najlepszy op w historii. Jakby ktos chciał samą piosenke w lepszej jakosci: http://www.youtube.com/watch?v=bYlhVhdd1CE
  7. Siema, mo
  8. @up - wszystkie oglądane
  9. Anime - dużo walk, najlepiej fantasy, nadprzyrodzone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...