Mam problem ponieważ kupiłem F.e.a.r 2 poject origin i kiedy chce to zainstalować to mi się zaczyna to pobierać ze stema co mam zrobić??Mam płyte z grą no i mi się nie chce włączyć instalowania ;/
http://www.mpcforum.pl/topic/410446-dl-4story-pleg-multi-kill-czyli-atakujac-jednego-atakujecie-wszystkie-moby-ze-spota/
^^to jest ten hack
Ten chack nie jest mój