Skocz do zawartości

1xMaciejx1

Members
  • Postów

    29
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia 1xMaciejx1

  1. ej zeby bot dziala trzeba sie zarejestrowac na http://www.elitecheaters.com ??
  2. szukam jakiegos fb tylko zeby to niebyl m2fish by erpel bo jest slaby nagradzam - i +
  3. musisz wejsc na http://metin2-team.pl/patch/ i tam na samym dole masz 3. Patch z dnia 30.08.2011: Pobierz (5,07 MB) to na stronie kliknij pobierz wklej to do metina i wlacz gre
  4. mam to samo .... ;[
  5. ch**a nie zmienic komputer kiedys dzialalo ....
  6. mam taki problem sciaglem nowego metina i klikam patchowanie odpala sie torrent i nagle mi sie komputer resetuje. Co mam robic ??
  7. tu masz WaitHacka http://www.mpcforum.pl/topic/433331-dlglobal-metin2-pc-files-mod/page__p__3087575#entry3087575 Licze na - ;]
  8. ja to sciaglem ale mi to nie dziala ... wiec chyba musisz..
  9. to niech znajdzie dmg na pliki 2010 powinien byc
  10. Chyba dziala sprobuj poklikac kilka razy OFF i potem sie zaloguj
  11. w Najnowszym Kamer Modzie jest opcja oddawania Expa ... Guild Exp Donator
  12. jak wyjdzie ;]
  13. KamerMod juz jest dostepny ;] moze ktos podac link do tematu z najnowszym wait hackiem i zablokowanym HS ? daje + lub -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...