Siemka mam taki problem ,że jak włączam War Rocka ,to nie mogę uruchomić gry bo
Uploaded with ImageShack.us
wyskakuje mi takie coś.
mógłby ktoś napisać jak to obejść albo co zrobić ,żeby można było kliknąć "Start Game"?
Zmieniałem też War Rocka na niemieckiego i tureckiego ale taki sam błąd jest i to nic nie zmienia..