Skocz do zawartości

xTomekxx

Members
  • Postów

    75
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia xTomekxx

  1. xTomekxx

    Joker4ft14

    multi tzn? ps cm punk jest głupi john cena lepszy
  2. xTomekxx

    Joker4ft14

    tzn?chodzi o to make cash czy sygnaturke z wr?:F
  3. xTomekxx

    Joker4ft14

    no i niby dlaczego dostałem bana?
  4. ok już się nie wysilajcie zrobiłem jeszcze raz restart kompa nie pomogło ,sam mi się potem komp zwiesił i War Rock już działał DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC KAŻDY MA PO + TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  5. no już z 10 razy to odpalałem przez administratora,bez administratora przez uruchomienie z rozszerzeniem .bat ale poczekam jeszcze kilka dni
  6. byłem na tym forum już i zrobiłem tak ale niestety nie idzie bo wtedy wyskakuje mi błąd ,że nie może znaleźć maplisty a maplista jest i jest wszystko jak ma być już nie 1 raz instaluje War Rocka od nowa i nie 1 raz to mam tylko wcześniej jakoś z tym sobie radziłem ale dzięki za pomoc Restart kompa robiłem już wielokrotnie ,wyłączałem i włączałem Reinstall War Rocka też zrobiłem dalej to samo @rumcajs02 dzięki poczekam do tego update a ten link co dałeś to już tak zrobiłem i wtedy wyskakuje mi błąd Ten błąd był już kiedyś jak zrobili update War Rocka i wtedy chyba wszystkim takie błędy wyskakiwały i trzebabyło wtedy zrobić albo reinstall War Rock albo razor wystawiał pliki do podmienienia
  7. xTomekxx

    Błąd z uruchomieniem

    Siemka mam taki problem ,że jak włączam War Rocka ,to nie mogę uruchomić gry bo Uploaded with ImageShack.us wyskakuje mi takie coś. mógłby ktoś napisać jak to obejść albo co zrobić ,żeby można było kliknąć "Start Game"? Zmieniałem też War Rocka na niemieckiego i tureckiego ale taki sam błąd jest i to nic nie zmienia..
  8. Siemka mam taki problem ,że jak włączam War Rocka ,to nie mogę uruchomić gry bo Uploaded with ImageShack.us wyskakuje mi takie coś. mógłby ktoś napisać jak to obejść albo co zrobić ,żeby można było kliknąć "Start Game"? Zmieniałem też War Rocka na niemieckiego i tureckiego ale taki sam błąd jest i to nic nie zmienia..
  9. xTomekxx

    PROBLEM

    proszę o zamknięcie razor jak zawsze pomógł
  10. xTomekxx

    PROBLEM

    nawet przywracałem system i nic nie dało
  11. napisałem już temat podobny przed chwilą też mam taki problem :/
  12. xTomekxx

    PROBLEM

    Gdy włączam War Rocka z hackiem/bez hacka wyskakuje mi takie coś i po kliknięciu ok wyłącza grę.. zmieniałem z Warrock English na Deutch,Turecki i mam tak samo tylko się końcówki errora zmieniają <_< proszę o pomoc co mam zrobić?
  13. xTomekxx

    Dinarbot

    Witam Mógłby ktoś zrobić dinarbota na 32-bitowy system?Bo z tego co widzę to dinarboty są robione na 64 bity a ja niestety mam 32 bitowy..:/ z góry dzięki
  14. zmień injector może coś pomoże..
  15. nie ma ale były ;p kiedyś mi działał Geoninga ale to dawnoooo...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...