Skocz do zawartości

raku661

Members
  • Postów

    128
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    cs-lod

Osiągnięcia raku661

  1. Witam. Mam następujący problem. Gram na serwerze prywatnym, jest to wersja 2.4.3 TBC. Konkretnie chodzi o to, że nie działają mi addony, które wcześniej na innych serwerach działały Zamieszczam screena i proszę o sensowną odpowiedz. Dodam, że próbowałem usuwać foldery WTF, Cache i nawet AddOn. Próbowałem maskować błędy, ale co z tego jak i tak addony nie działały. Pzdr.
  2. A powiedz mi jak ci może chodzić na Garenie jak jej nie ma ? :lol2: omg
  3. Umieram ! Człowieku, ty jesteś dyslektykiem ?
  4. Od tego jest inny dział ...!
  5. raku661

    Kbot Pytanko

    Kurwa myślał by kto, że jesteś takim filozofem >.> Wiesz? Wydaje mi się, że napisałeś to żeby zabłysnąć. Nie chce mi się wierzyć, że tak mówisz[ "gdzie to jest napisane"] ... Masz pewnie 14 lat, tak więc mogę to zrozumieć .
  6. raku661

    Kbot Pytanko

    Kurwa, nie! To chyba wy jesteście debilami, bo mi nie chodzi o to. Napisałem "a gdzie to pisze" a nie a gdzie to jest >.> Czytanie ze zrozumieniem barany ...
  7. raku661

    Kbot Pytanko

    A gdzie to pisze niby? ;P
  8. raku661

    Kbot Pytanko

    Takie pytanie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fee5d3b47bf43a04.html Bo nie widnieje na dole napis Licencja, i do kiedy ona jest. I tak właśnie się zastanawiam czy to na 1 dzień czy nie ? A tą licencje brałem na 24h ....
  9. No, z takim wyrazem jak "emial" się nie spotkałem Nie chodziło Ci czasem o e-mail ? ;P
  10. Ok dzięki Poradziłem sobie juz wczesniej Wgl, niewiem co to za idiota daje minusy ... >.>
  11. Nie działa. Wogole w tym pliku nie ma nic oprócz biobot.exe i tyle, Wyskakuje błąd
  12. raku661

    Biobot

    Szukałem, nie znalazłem takiego tematu. A więc : Uruchamiam biobca podziała podziała jakies do 30 minut i bum sam się zamyka. Bez żadnego błędu. Dodam że wcześniej działał normalnie . Zbieram nim do 20k uri, a teraz nawet 500 nie uzbiera ..>.> Pleas Help Aaaa i takie z innej beczki. Orientujecie sie może jakie są ceny na eg6 ? @edit Zaobserwowałem, że wyłącza się gdy deda mój stateczek . Da się to jakoś zmienic ?
  13. raku661

    Kbot Problem

    A nie prawdaa ;D Nadal to mam
  14. raku661

    Kbot Problem

    Słuchajcie, mam problem. Dotyczy on Kbota. Próbuję się zalogować i podczas ładowania licencji wyskakuje " serwer licencji jest aktualizowany, spróbuj później "Jest już tak od ładnych paru godzin. Dodam, że licencje mam na 24h do jutra do 12 bodajze . :P :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...