Tak szczerze do dziwi mnie że zdjęciosklep w podstawowej wersji nie ma tej funkcji, nawet gimp ma coś takiego. Jeżeli chodzi o rady to:
Staraj się rysować całą ręką a nie tylko nadgarstkiem, rób długie linie i szybko. Im dłużej jedziesz ręką tym więcej zniekształceń się pojawia.
Ja osobiście działam na dwa programy, w programie "Kirta" rysuje(tam też jest opcja smużenia pędzla i opcja rysowania ścieżkami która z tego co widzę działa podobnie do nazumi) a efekty graficzne/ewentualny tekst nakładam w photoshopie.