Gre sciagnalem z thepiratebay.org Battlefield3-RELOADED zostawilem na cala noc sciagnelo sie fajnie,zainstalowalem.Skopiowalem Cracka i wychodzi mi ze.NIE ZNALEZIONO PUNKTU WEJSCIA PROCEDURY CreateDXGIFactory1 w bibliotece dxgi.dll. o co w tym chodzi mam Windows Vista 64-bit.HEELP chce sobie w to pograc..