Skocz do zawartości

ahaha

Members
  • Postów

    233
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia ahaha

  1. Gre sciagnalem z thepiratebay.org Battlefield3-RELOADED zostawilem na cala noc sciagnelo sie fajnie,zainstalowalem.Skopiowalem Cracka i wychodzi mi ze.NIE ZNALEZIONO PUNKTU WEJSCIA PROCEDURY CreateDXGIFactory1 w bibliotece dxgi.dll. o co w tym chodzi mam Windows Vista 64-bit.HEELP chce sobie w to pograc..
  2. ahaha

    KONTO/PRZYJME/

    PRZYJME KONTO NA SILKROAD NA Jakimkolwiek Serverze 50+ lub +60 jesli ktos chce przerwac gre z Silkroad Pisac na moje gg 7777051.
  3. ahaha

    IBOT DC

    Mam taki problem kiedy wlaczam ibota i jeszcze nie wcisnalem start bot pisze mi ze dostalem dc.Co mam z tym zrobic juz mnie to wkurza!.Wlaczam ibota pozniej loadera wlacza mi sie gra i po 2 min dostaje dc.Jak ktos wie cos na ten temat to piszcie. POMOCY
×
×
  • Dodaj nową pozycję...