Skocz do zawartości

JestemPolakiem

Postwriter
  • Postów

    2 510
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O JestemPolakiem

  • Urodziny 12.12.2012

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Szczecin

Ostatnie wizyty

4 664 wyświetleń profilu
  1. Znalazłeś sobie już siohera ;<? spróbuj mutated raty/dragi yala.
  2. Zobaczyłem klasę postaci ek - ek ma wykupioną promocję, więc więcej mi nie było trzeba czytać. Następnym razem pisz knight/ek. Skoro facc to spróbuj orc fortress
  3. Mutated raty yalahar.
  4. http://www.mpcforum.pl/topic/466447-skrypty-elfbot-ng/
  5. Jak wygram odstąpię Ci za limit like, nie lubię diablo.
  6. @techse rozdaje like za posty więc spamować Fajnie, może wygram jakąś gierke PolaczekCebulaczek
  7. http://forums.xenobot.net/showthread.php?11957-Slime-Trainer-by-Jo3Bingham
  8. http://forums.xenobot.net/showthread.php?514&viewfull=1#post4212
  9. Minosy yala/darashia, powinieneś mieć profit.
  10. To tak na wypróbowanie zadam 2 pytania. Gdzie polecasz kupić hosting ? OVH classic 1 starczy na 50 osób serwer db bez zbędnych skryptów? http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml
  11. Na tym lvl nie ma pustych expowisk, wszędzie boty. 100k/h to nie tak mało, ale sprawdź jeszcze stalkery.
  12. Crystal spider (piszesz ek - pacc).
  13. http://forums.xenobot.net/showthread.php?21570-Frost-Scripts-Free-100-AFK-scripts&p=287526#post287526 Necro.
  14. Windbot rulez
  15. http://www.mpcforum.pl/topic/1211696-tutorial-zacznij-swoja-botterska-przygode-z-xenobotem/ Pisz nowy temat jak masz problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...