Bot xenobot
Miejsce -
Profa -
Dodatkowe. Jakiś fajny hud, może być SynHUD
@dexjuko
Bot xeno
Miejsce wherever
Profa - druid
Dodatkowe - Facc jakieś najlepiej 100% afk, na 25/30lvl + Bo puki co nie moge znaleźć na facc żadnych.
A ja mam problem, jak odpalam vixa.eu razem z mobberhackiem od Misiekantosa
C:/WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\mscorwks.dll could not be loaded
Nie no mam 4gb ram to myślę, że pociągnie Ale dzięki za programik zaraz zobaczę czy działa i dam edita
Niech to niestety chyba jeszcze nie wyszło Tmml na 1.8 a jak tak to niech ktoś podrzuci linka, bo nie mogę znaleźć :angry:
A ja z tego co wiem to jak masz metka i kamera w środku juz zainstalowanego to gdy włączasz przez Em2 to już sam ci się powinien kamer włączyć bo on pliki metka zmienia a jak włączasz normalnie to to jest tylko obejście...
To jest od kamer moda kiedyś takie coś też miałem ale wyczyściłem całego kompa z metina [a miałem tego dużo] i po reinstalce wszystko pięknie chodziło może spróbuj odpalić może bez niego?
Zainctaluj gdzie indziej? Metka oczywiście