Skocz do zawartości

Krayter

Members
  • Postów

    292
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Krayter

  1. Cześć, 120ed, gdzie kasę robić? expa może być na minus Tylko kasa się liczy :p Pacc
  2. bot xeno miejsce -- profa drut Potrzebuje skryptu który będzie mi uzupełniał item o danym id z depo. Np chce aby mi uzupełniał do 100 avalanche runes.
  3. Gdzie bocić 33 dutem? Facc, eq najlepsze na ten lvl.
  4. Bot xenobot Miejsce - Profa - Dodatkowe. Jakiś fajny hud, może być SynHUD @dexjuko Bot xeno Miejsce wherever Profa - druid Dodatkowe - Facc jakieś najlepiej 100% afk, na 25/30lvl + Bo puki co nie moge znaleźć na facc żadnych.
  5. Bot - Xenobot Miejsce - skrypt na nowego rooka :p Inne info czy coś - brak
  6. bot xenobot skrypt na exp 160+ druid zeby byl jak najwiekszy exp, waste sie nie liczy
  7. Bot xenobot miejsce obojętnie 120+ profesja druid dodatkowe informacje. gram na ots wiec nie ma roznicy czy waste czy profit czy cokolwiek
  8. Bot - Xenobot Skrypt - Podnoszenie wszystkich itemkow z gleby. Najlepiej dookola.
  9. Kurczem, troszu późno założyliście ten temat :P I moglibyście walnąć jakiś baner na środek żeby było widać od razu jak się wejdzie na forum
  10. A ja mam problem, jak odpalam vixa.eu razem z mobberhackiem od Misiekantosa C:/WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\mscorwks.dll could not be loaded
  11. Nie no mam 4gb ram to myślę, że pociągnie Ale dzięki za programik zaraz zobaczę czy działa i dam edita Niech to niestety chyba jeszcze nie wyszło Tmml na 1.8 a jak tak to niech ktoś podrzuci linka, bo nie mogę znaleźć :angry:
  12. Dobry, mam pytanie. Czy da się może dodać X-ray, TMI oraz Fly Hack naraz? Wiem, że w 1.7 tak się dało a tutaj to nie wiem
  13. A ja z tego co wiem to jak masz metka i kamera w środku juz zainstalowanego to gdy włączasz przez Em2 to już sam ci się powinien kamer włączyć bo on pliki metka zmienia a jak włączasz normalnie to to jest tylko obejście...
  14. To jest od kamer moda kiedyś takie coś też miałem ale wyczyściłem całego kompa z metina [a miałem tego dużo] i po reinstalce wszystko pięknie chodziło może spróbuj odpalić może bez niego? Zainctaluj gdzie indziej? Metka oczywiście
  15. Krayter

    [Dl]ExpBot

    fake 100% albo nawet jakiś fi*t z g-metin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...