Skocz do zawartości

LorDoNaT

Members
  • Postów

    324
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O LorDoNaT

  • Urodziny 29.02.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LorDoNaT

  1. Poszukuje dobrego grafika ;D

    1. Marchwj
    2. Marosking

      Marosking

      mam mało fachu w rekach, ale zawsze się staram!

       

    3. Wolfowy

      Wolfowy

      z wielką chęcią podejmę się twego "zlecenia" :), poprosiłbym jakieś info na pv.

  2. Lubisz grać w bingo? Jeśli tak to dobrze a jeśli nie to nic nie szkodzi. Gamerage serwuje nam bardzo fajny event gdzie każdy ma możliwość wygranej, pytanie tylko co należy zrobić? Event jest prosty, żeby wygrać wystarczy... grać! A wszystko odbywa się na tej stronie: http://crossfire.gam...m/bingo/en.aspx Za każde 300 EXPa które zdobywamy podczas gry dostajemy 1 nabój. Następnie wchodzimy na stronę eventu (musimy być zalogowani) i wybieramy na tablicy pole które chcemy ustrzelić! Do wygrania między innymi: magazynek do Rifli - 30 dni magazynek do SMG - 30 dni Bag 3 - 30 dni Red Smoke Granat - 7 dni M60 - 3 dni 3000 GP BC-Axe - 7 dni AWM - 3 dni Dual Uzi - 14 dni Water Bottle 10% EXP+ - 7 dni 1000 RP (rozdane będzie 16 listopada) Dla każdej nagrody przypisana jest jakaś linia pól jakie maja zostać wypełnione. Aby je sprawdzić poprostu najeżdżamy na daną nagrodę. Nagrody odbieramy dopiero gdy wypełnimy daną linię. Dodatkowo po ustrzeleniu 50% pól znajdujących się na tablicy, dostajemy Desert Eagle] na 14 dni zaś gdy wypełniona zostanie cała tablica, nagrodzeni zostaniemy bronią M4A1 Advance-Tiger na 30 dni! Aby trochę ułatwić nam sprawę mamy również 20% szans na uzyskanie dodatkowego strzału po każdym jednym. Event trwa od 1 do 16 listopada. Witamy nowych rekrutów! Dodatkowy Event który trwa już od tygodnia jednak nie miałem czasu o tym napisać. Aby odebrać nagrody wystarczy założyć nowe konto do 16 listopada. Co dostaniemy? M4A1 Advance - Tiger (na 30 dni) Kriss SV - Tiger (na 30 dni) W dniu zakończenia eventu nagrody zostaną rozdane na wszystkie nowe konta. Autor Majmaa z CEFO www.cross-fire.pl
  3. Witamy nowych rekrutów! Dodatkowy Event który trwa już od tygodnia jednak nie miałem czasu o tym napisać. Aby odebrać nagrody wystarczy założyć nowe konto do 16 listopada. Co dostaniemy? M4A1 Advance - Tiger (na 30 dni) Kriss SV - Tiger (na 30 dni) W dniu zakończenia eventu nagrody zostaną rozdane na wszystkie nowe konta. Chyba ty masz problemy z angielskim Ps. tak to jest jak się nic nie wie i drze mordę na innych
  4. omg to nie dziś trzeba było założyc...... tylko do 16! ja zrobiłem tydzień temu i wszystko mam....
  5. hahahahaha ale wy mądrzy jesteście naprawdę hahah napisze wam " Jeżeli zarejestrowałeś się do 16!!! to 16 Dostaniesz a jeżeli dziś się zarejestrowałeś to gówno masz polecam xxx
  6. ja ci kurwa dam 1 kilera ty gnoju. Ledwo co gra wyszła a ty już chcesz hakować!!! Przynosisz Wstyd! Polskiej Scenie CrossFire.... Miło by ci było jak bys grał i jakiś 1 killer wbił? chyba nie
  7. LorDoNaT

    Problem

    no w koncu!!!! sie udało!! Każdy ma po +
  8. LorDoNaT

    Problem

    Pomoże kto? Spam.
  9. LorDoNaT

    Problem

    Witam ponownie! Wczoraj zrobiłem temat z pytanie czy można zrobić serwer minecraft lan parę osób się wypisało i doradziło mi co zrobić. Zrobiłem serwer bukkit, hamachi ale żaden nie działa. Poszukałem na YT filmów jak postawić serwer i dupa raz mi tylko pisało Login in i nic się nie stało..... Nie wiem co mam zrobić czy coś odblokować bo nigdy serwera nie robiłem i się na tym nie znam Bardzo proszę o Pomoc Najlepiej na Skype: LorDoNaT . Już mnie od tego Wszystkiego głowa boli <_<
  10. pomoze ktos czy nie?
  11. kurde pogubiłem się już może ktos mi to przez skype wyjaśnić? "LorDonat' no i kurde nie dziala..... Dobra skasowałem all i bardzo proszę o pomoc ponieważ się na tym nie znam
  12. ale ten serwer.exe to wklajic do folderu tam gdzie te pliki wklejilem?
  13. no zrobilem tak jak w tucie serw bukkit ale mam problem z 1 punktem 7. Lecz to nie koniec otwieramy plik server.properties nie mam nigdzie tego pliku.... Jak co to na skype jestem lordonat i prosze o pomoc
  14. czyli mam postawiec serwer ale jaki router czy bukkkit czy hamachi bo nie wiem
  15. ale jak najpierw serwer potem wl? czy jak bo kurde nie wiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...