Lubisz grać w bingo? Jeśli tak to dobrze a jeśli nie to nic nie szkodzi. Gamerage serwuje nam bardzo fajny event gdzie każdy ma możliwość wygranej, pytanie tylko co należy zrobić?
Event jest prosty, żeby wygrać wystarczy... grać! A wszystko odbywa się na tej stronie: http://crossfire.gam...m/bingo/en.aspx
Za każde 300 EXPa które zdobywamy podczas gry dostajemy 1 nabój. Następnie wchodzimy na stronę eventu (musimy być zalogowani) i wybieramy na tablicy pole które chcemy ustrzelić!
Do wygrania między innymi:
magazynek do Rifli - 30 dni
magazynek do SMG - 30 dni
Bag 3 - 30 dni
Red Smoke Granat - 7 dni
M60 - 3 dni
3000 GP
BC-Axe - 7 dni
AWM - 3 dni
Dual Uzi - 14 dni
Water Bottle 10% EXP+ - 7 dni
1000 RP (rozdane będzie 16 listopada)
Dla każdej nagrody przypisana jest jakaś linia pól jakie maja zostać wypełnione. Aby je sprawdzić poprostu najeżdżamy na daną nagrodę. Nagrody odbieramy dopiero gdy wypełnimy daną linię. Dodatkowo po ustrzeleniu 50% pól znajdujących się na tablicy, dostajemy Desert Eagle] na 14 dni zaś gdy wypełniona zostanie cała tablica, nagrodzeni zostaniemy bronią M4A1 Advance-Tiger na 30 dni!
Aby trochę ułatwić nam sprawę mamy również 20% szans na uzyskanie dodatkowego strzału po każdym jednym.
Event trwa od 1 do 16 listopada.
Witamy nowych rekrutów!
Dodatkowy Event który trwa już od tygodnia jednak nie miałem czasu o tym napisać. Aby odebrać nagrody wystarczy założyć nowe konto do 16 listopada.
Co dostaniemy?
M4A1 Advance - Tiger (na 30 dni)
Kriss SV - Tiger (na 30 dni)
W dniu zakończenia eventu nagrody zostaną rozdane na wszystkie nowe konta.
Autor Majmaa z CEFO www.cross-fire.pl