Skocz do zawartości

vlb

Members
  • Postów

    243
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O vlb

  • Urodziny 08.04.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdynia

Osiągnięcia vlb

  1. Gratulację.
  2. Ta strona jest nie wypłacalna, jak większość tego typu stron, nie polecam bawić się w te linki czy reklamy.
  3. vlb

    [Problem]Stronghold 3

    Mam taki problem, w misji 2 ekonomicznej nie da się zniszczyć jednej ruiny, i nie da się przejść misji, wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Gdyby to miało znaczenie mam pirata. Oczywiście za pomoc wynagrodze: "Lubie To".
  4. Większy patch jest, trzeba dłużej czekać...
  5. Jeżeli masz windows xp włącz: Panel sterowania, połączenia sieciowe i internetowe,potem połączenia sieciowe, i włącz połączenia lokalne i tam włącz. Napisz może do administracji 4Story.
  6. vlb

    [INFO]GOR już w Polsce!

    Kopiuj wklej cała robota, chociaż źródło podaj.
  7. 1.Max lvl to 90 2.To już od ciebie zależy, mi osobiście gra spodobała się. 3.Klas jest 6 masz do wyboru-Łucznik,Rycerz cienia,Wojownik,Mag,Kapłan,Zaklinacz.
  8. cytat z forum gry, może to dlatego.(Napisany dziś o 15:13)
  9. Mi dopiero się gra patchuje, zobacz tu: http://www.4story.pl/news/display/58/migracja_konta_z_obrazkami może coś pomoże.
  10. vlb

    [Problem] KK

    Nigdy nie korzystałem z tej metody płatności. Pisałeś do supportu?
  11. vlb

    [Ankieta[ Gdzie grasz

    s54 nie dawno zacząłem, jeszcze gram na s18
  12. Up Bez hacków też się da. Co do 4Story.net, dla mnie ta gra jest średnia ( pół na pół) Plusik się należy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...