Mam taki problem, w misji 2 ekonomicznej nie da się zniszczyć jednej ruiny, i nie da się przejść misji, wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?
Gdyby to miało znaczenie mam pirata.
Oczywiście za pomoc wynagrodze: "Lubie To".
Jeżeli masz windows xp
włącz: Panel sterowania, połączenia sieciowe i internetowe,potem połączenia sieciowe, i włącz połączenia lokalne i tam włącz.
Napisz może do administracji 4Story.
1.Max lvl to 90
2.To już od ciebie zależy, mi osobiście gra spodobała się.
3.Klas jest 6 masz do wyboru-Łucznik,Rycerz cienia,Wojownik,Mag,Kapłan,Zaklinacz.