Skocz do zawartości

parowa

Members
  • Postów

    281
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

971 wyświetleń profilu

Osiągnięcia parowa

  1. parowa

    Isro Update

    E-mail przyszedł zobaczymy co z tego będzie
  2. parowa

    Problem

    z tego co wiem tylko relog pomaga sam tak miałem nie raz
  3. parowa

    Auto Login

    Do iSRO nie znajdziesz ponieważ jest już wbudowany auto login w cliencie. @up: wyprzedziłeś mnie z odpowiedzią
  4. parowa

    Start Windowsa

    Raczej się tak nie da, nie mam 100% pewności.
  5. parowa

    Problem Sbot

    Mam takie pyt. a mianowicie jak już mi się uda zalogować przez bota gra momentalnie się zawiesza wcześniej nie miałem takich problemów czy wiecie czym może być to spowodowane? @Down: nie nie bawiłem się w pk2 ;p spróbuje reinstal
  6. parowa

    Pomocy Na Isro

    Po prostu dużo ludzi ściąga update i dlatego występuje taki problem. Uruchamiaj lanchera do skutku aż zaskoczy update
  7. parowa

    Pytanie ?

    poczytaj tu
  8. parowa

    Zamknełem Srokinga

    Wciskasz klawisz END lub HOME
  9. parowa

    Blad

    Bo dużo ludzi ściąga update i są błędy próbuj aż do skutku albo ściągnij później. @DOWN: reinstal nic nie da... czy wy nie umiecie czytać co wtorek ciągle jest wałkowany ten temat, za dużo ludzi ściąga update
  10. ustawiłeś mu radiatus? bo może masz 0 i dlatego nie che atakować @Down: wydaje mi się że twoja wypowiedź jest zbędna w tym temacie.
  11. parowa

    Sbot Nowa Ver

    Pomyśl po co oni mieli by hackować ludzi którzy kupują sbota? przecież dobrą kasę za to maja na pewno.
  12. parowa

    Update

    a sam sprawdzić nie możesz ??
  13. parowa

    Ang Media Do Tsro

    http://www.sendspace.pl/file/kv8kLuzE/ proszę
  14. @up: musisz nagrać skrypta na spota w tedy będzie wracał
  15. No niestety, ale już w wcześniejszych wersjach była zakładka żeby doładować bota.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...