Mam takie pyt. a mianowicie jak już mi się uda zalogować przez bota gra momentalnie się zawiesza wcześniej nie miałem takich problemów czy wiecie czym może być to spowodowane?
@Down: nie nie bawiłem się w pk2 ;p spróbuje reinstal
Bo dużo ludzi ściąga update i są błędy próbuj aż do skutku albo ściągnij później.
@DOWN: reinstal nic nie da... czy wy nie umiecie czytać co wtorek ciągle jest wałkowany ten temat, za dużo ludzi ściąga update