Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Zostań Pilotem! - Aktywność, Quiz, Wypracowanie


fatumboba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konkursg.png

 

 

 

 

 

 

Co zrobić by wziąć udział i wygrać?

 

 

 

aktywno.png

 

 

 

Musicie wykazać się aktywnością i chęcią

pomocy innym użytkownikom oraz wpływać na rozwój działu. Ocenie będzie

podlegało Wasze zachowanie oraz przydatność w dziale.

UWAGA! Aktywność,będzie brana pod uwagę w małym stopniu. Nie jest obowiązkowa.

 

 

quizc.png

 

 

 

W losowym momencie trwania konkursu pojawi

się Quiz z pytaniami dotyczącymi II WŚ. Będziecie mieli czas do końca konkursu na

odpowiedzenie na 5 pytań.

 

 

wypracowanie.png

 

 

 

Wykazanie się umiejętnością pisania wypracowań. Przy ocenianiu weźmiemy pod uwagę poprawność językową oraz pomysł.

 

Temat: Przedstaw siebie jako pilota biorącego udział w działaniach podczas II Wojny Światowej.

 

 

 

 

 

 

 

regulaminur.png

 

 

  • Konkurs trwa od 05.06.2013 do 05.07.2013 - KONKURS ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO 31.07
  • Każdy użytkownik może tylko raz odpowiedzieć w Quizie i raz zgłosić swoje wypracowanie
  • Wypracowania wstawiamy w tym temacie jako pliki do pobrania z załączonym scanem https://www.virustotal.com/pl/
  • Zabrania się plagiatowania czyichś prac. W przeciwnym wypadku będzie do skutkowało czasowym zawieszeniem konta, 10% i eliminacją z konkursu.
  • Ten temat nie jest do dyskusji, tylko składania prac, wszelaki spam będzie karany 5%
  • Każde zgłoszenia ma być związane z tematyką działu i konkursu w przeciwnym wypadku będzie kara 5%
  • Prace będą oceniane przez jury
  • Wszelkie pytanie proszę zgłaszać do członków jury
  • Aby być ocenianym każdy użytkownik musi wykazać się w każdym elemencie konkursu.

 

 

nagrodyb.png

 

 

 

1. Miejsce: 9368_gold.png

 

2. Miejsce: 4875_blue.png

 

3.Miejsce: -15% z paska ostrzeże( nie w postaci talonu)

 

 

 

 

juryq.png

Marselo

Majkel

fatumboba

Opublikowano

Mam pytanko. Licza sie 3 sposoby razem czy wybieramy jeden? ;)

 

Oczywiście,że trzeba wykazać się we wszystkich 3 elementach. Później ocenimy całą pracę :)

Opublikowano

Mam takie pytanie.

 

 

 

Czy możemy sobie wybrać jedną kategorię ?

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Mam takie pytanie.

 

 

 

Czy możemy sobie wybrać jedną kategorię ?

 

Myślałem,że jest to jasne. Musisz wziąć udział we wszystkich trzech elementach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy dobrze to tutaj wkleje, bo nie widze żadnych prac, być może to tak musi być :)

Plik:

http://speedy.sh/Semqg/Jestem-Pilotem.odt

Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/b4e4bc4fed965bb948eca9ff06ad80d080d4efcd72577b8caa52ee494c2769fe/analysis/1371718833/

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...