Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Inne]Czołgi do kupienia

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

Brudny Jeleń

Brudny Jeleń

MPC Popular User II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2018 postów

Witam pewnie dużo z was o tym już wie ale do gry mają zostać wprowadzone czołgi. Sam nie wiem jak będą działały ale macie tutaj ich drzewko. Jak myślicie będzie możnaa nimi sterować czy coś ? Zapraszam do dyskusji257224i.jpg

CiachoxPL

CiachoxPL

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 821 postów

Pewnie będzie można grać czołgami jak wszystkie samoloty się rozwalą :D A poruszać to na pewno będzie się dało, było by bezsensu gdyby czołg się zrespił na końcu mapy, a czołg przeciwnika na następnym końcu.. Nie mogę się doczekać :D

Brudny Jeleń

Brudny Jeleń

MPC Popular User II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2018 postów

Nom spoko będzie. Ale dosyć drogie te czołgi :D

fatumboba

fatumboba

MPC User

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
  • Gadu Gadu:11726094
  • Lokacja:ChoRzów
  • Hobby:Gaming,Fu$ball,Air Soft Gun,

Wcale nie drogie. Ceny normalne takie jak samolotów. Rozśmieszyło mnie twoje pytanie hehe czy będzie można nimi grać. Ano 1500 postów na koncie,ale poczytać to nie łaska. Tyle razy pisałem,że ta gra będzie opierała się na samolotach,pojazdach naziemnych i okrętach. Druga sprawa to nie CZOŁGI, a ogółem pojazdy naziemne. Mamy tu czołgi lekkie,średnie,ciężki,działa samobieżne,pojazdy przeciwlotnicze,niszczyciele czołgów,działa szturmowe. Kolejna rzecz,która jest warta uwagi to to,że tymi pojazdami tak jak samolotami będziemy mogli jeździć z kamerki od wewnątrz co doda temu klimatu. Będzie wiele szczegółów,które odróżnią tą grę od World of Tanks i sprawią,że War Thunder zmiecie WG z rynku. Niewiadoma na razie jest taka,czy po wprowadzeniu pojazdów naziemnych będziemy od razu grali na jednych bitwach z samolotami,czy na początku będą to osobne bitwy Naziemne vs. Naziemne, Lotnictwo vs. Lotnictwo.

Nie wiem czemu pokazujesz screen jednego drzewka, tu są wszystkie:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

- Wielka Brytania (Francja)

- ZSRR

- III Rzesza (Węgry,Włochy)

- USA

Oficjalna premiera gry wstępnie ustalona jest na okolice czerwca i jak gdybali twórcy, wtedy chcieliby wprowadzić jednostki naziemne. Ważne jest to,że Gaijin skupia się tylko i wyłącznie na realiach II Wojny Światowej, a co za tym idzie nie będziemy tu jeździli pojazdami produkowanymi po roku 1945.

@EDIT

@DOWN - TheAnayer

Używaj normalnej czcionki,bo od tej bolą oczy. I nie twoim zdanie,bo to nie jest przypuszczenie tylko fakt potwierdzony przez twórców gry, o którym wie każdy przynajmniej w połowie używający mózgu człowiek

Edytowany przez fatumboba, 29 kwiecień 2013 - 15:31.

TheAnayer

TheAnayer

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 484 postów

Moim zdaniem będzie można grać np. samolotami z czołgami, dlaczego ?

-  Pojadzy, czołgi, statki występują już jako boty w grze.

- Skoro mają być działa przeciwlotnicze to mamy ich używać przeciw czołgom ?

KamL0

KamL0

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 427 postów

Wie ktoś kiedy to wejdzie :>? Tak wgl. to fajnie, że w najbliższym czasie dodadzą kokpit do bombowców. :D

signature.png

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

dakominek

dakominek

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

jeszcze marynarkę wprowadzą :)

Ahri.

Ahri.

Arina <3

• Moderator Team Fortress 2
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2075 postów
  • Gadu Gadu:50841370
  • Lokacja:Kościan
  • Steam:KrisNew

Pomysł sam w sobie dobry aby dać to w jedną "kupe", taka wojna totalna ale... Czołgi służą do niszczenia jednostek naziemnych a nie powietrznych, przez co będą wycinane przez samoloty :(

Edytowany przez Kris-New, 29 kwiecień 2013 - 20:33.

Best, you've got to be the best
You've got to change the world

Dodany obrazek

fatumboba

fatumboba

MPC User

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów

Nabijacie te cyferki pod nickiem, a 90% waszych postów nie wnosi nic do tematów i nadaje się do reporta za spam.

@KamL0
   Przypomnij sobie lekcje w szkole i przeczytaj mój wcześniejszy post. Wszystko masz napisane. SPAM!!!!

@dakominek
   SPAM!!!! Po co to piszesz skoro to napisałem wcześniej?

@Kris-New
   . Przeczytaj mój poprzedni post!!! NIE CZOŁGI,a jednostki naziemne. Przeczytaj co będą zawierały. Dla twojej informacji niemiecki as pancerny Otto Carius i jego załoga jadąc Tygrysem zestrzelili na froncie wschodnim radziecki samolot zwiadowczy próbujący odkryć ich pozycję. -.-

Edytowany przez fatumboba, 16 maj 2013 - 10:51.

geniu768

geniu768

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 409 postów
  • Gadu Gadu:50179713
  • Lokacja:Metin2 xdd :P
  • Hobby:Wszystko co jest darmowe.

@up po co te nerwy?

1390144171-U592769.png

SsKoRpIoN

SsKoRpIoN

I'm still on the battlefield.

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5520 postów
  • Lokacja:Grodzisk Wielkopolski

ja czekam na ace duel, ale anyway.

Wg mnie dodadza czolgi do walki ladowej, np bd super vs innym czolga ale cienkie na samoloty. Moze jak ciachoxpl, bd to ostatnia deska ratunku po zestrzeleniu samolotow.
Jak dla mnie jest to nie potrzebne jednakze moze byc ciekawe ^^

93353141365207679707.png
by @kml14

"I fight for peace, that's what I'm up here for"

- Patrick ,,PJ" James

fatumboba

fatumboba

MPC User

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów

ja czekam na ace duel, ale anyway.

Wg mnie dodadza czolgi do walki ladowej, np bd super vs innym czolga ale cienkie na samoloty. Moze jak ciachoxpl, bd to ostatnia deska ratunku po zestrzeleniu samolotow.
Jak dla mnie jest to nie potrzebne jednakze moze byc ciekawe ^^

Zachęcam do lektury i ocenienia mojej pracy. Myślę,że wiele dowiesz się tam na temat gry :)

Pozdrawiam

hardware

hardware

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 446 postów
  • Lokacja:Limanowa
  • Hobby:Assassin's creed,Need for Speed,BattleField,Tera,Medal of Honor,Warframe,Warthunder,Minecraft.

Nie będą to same czołgi ale też pojazdy opancerzone nie wiem jak to zrównoważą ale widzicie co robią boty w grze(czołgi) wchodzą na lotnisko i walczą o nie napewno gracze będą robić podbnie.

POMOGŁEM DAJ LUBIĘ TO:D

Dodany obrazek

Brudny Jeleń

Brudny Jeleń

MPC Popular User II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2018 postów

Nie będą to same czołgi ale też pojazdy opancerzone nie wiem jak to zrównoważą ale widzicie co robią boty w grze(czołgi) wchodzą na lotnisko i walczą o nie napewno gracze będą robić podbnie.

Też będą działa przeciwlotnicze tylko, że ruchome będzie można rozwalać samoloty :D tylko też będziemy łatwym celem.

hardware

hardware

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 446 postów
  • Hobby:Assassin's creed,Need for Speed,BattleField,Tera,Medal of Honor,Warframe,Warthunder,Minecraft.

No dokładnie tak jak mówisz patrzyłem jak wargaming zrobiło war of warships statki podwodne niszczyciele i wg wygląda zajebiście jak zrobią coś podobnego w warthunder i połączy to z samolotami i czołgami to będzie nieziemska gra na pewno spędzę przy niej duuuużo czasu.

Fajnie jak by zrobili serwer globalny w którym rozgrywka trwa cały czas to by była wojna globalna z przejmowaniem baz czy lotnisk ale to raczej niewykonalne :D

Dodany obrazek

.:Pukacz:.

.:Pukacz:.

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 985 postów
  • Gadu Gadu:15752122
  • Hobby:Sprzedaż botów.

Widzieliście intro wgl ? Gra na głównym celu na stworzenie gry bitewnej na wszystkich frontach (woda, powietrze, ziemia) coś na zasadzie bf 3 tylko bez żołnierzy.

1.jpg

hardware

hardware

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 446 postów
No wiem to przeciez

Dodany obrazek

fatumboba

fatumboba

MPC User

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów

Ta :) To pewnie będą niesamowite bitwy o ile Gaijin nie zastosuje modelów ekonomicznych jak WG. A swoją drogą dobrze by było gdyby później wprowadzili podział na bitwy: tylko jednostki naziemne, tylko samoloty, tylko okręty i wszystko razem. Do tego aktualnie nie wszystkie mapy są przystosowane do gry ze wszystkimi typami jednostek :)

Wachim

Wachim

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Na pewno będzie dało się nimi jeździć i strzelać, niech sie pośpieszą troche z tymi aktualkami :)

Torrronto

Torrronto

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Ja mam tylko nadzieje że nie będzie takiej "Magii" jak w WoT, że jak dopiero podjedziesz pod krzak za którym jest schowany wróg, to nagle się pojawia z modelem czołgu, dobrze by było cały czas widać modele wrogich przeciwników ale znaczniki nad nimi (czerwone trójkąty, kwadraty etc.) pojawiały się dopiero przy bliskiej odległości, no i ten nienormalny tor lotu pocisku w WoT, jakby czasem bez celowania moja lufa była wygięta w inną stronę. 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników