Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Zjednoczenie Bestii Oraz Anioł!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

MajorPlaneta

MajorPlaneta

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 23 postów
Witam!

Mam dwa pytania zacznę od łatwiejszego :

Na jakim poziomie bestii obstawia się zjednoczenie? (wiem że na 45, 90, ale nie wiem jaki lv trzeba wbić bestii żeby obstawić zjednoczenie na 15 lv)

i drugie pytanie:

Gram Magiem Chaosu i czytałem że najlepszymi petami dla tej profesji jest Anioł, Czerwona Wróżka i Naga. Z opisów najbardziej spodobał mi się Anioł, ale prosiłbym o krótki opis wszystkich z tych bestii (zalety i wady np.: co ma największy atak, co atakuje z bliska co na odległość czy dadzą rade pokonać mooba na swoim lv) i czy ktoś może zna ceny takich petów (na serwerze serafin)??

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,

MajorPlaneta

Mr.Satan

Mr.Satan

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 133 postów
Anioł (500kk+)

Zjednoczenie: Atak mag+ obr fiz

+
leczy
jeden skill z daleka
-
podbiega do przeciwnika

Naga (500kk+ )

Zjednoczenie: Atak magiczny
+
bije z daleka
stuny
-
słaba :)

Rp (fresh 1,5kk + )

Zjednoczenie atak magiczny

+
szybko regenerujące się skille
atak z dalek
-
papierowa ( mało wytrzymała )

MajorPlaneta

MajorPlaneta

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 23 postów
Czyli co najlepiej kupić?? Chyba anioł jest najlepszy, ale ma dużą cenę bardzo... Myślałem że jak pusta karta chodzi po 30kk to fresh nie więcej niż 100kk, ale jednak się myliłem.... :)

Dzięki za odpowiedź.

a i jeszcze jedno, chodziło mi o to na jakim lv obstawia się zjednoczenie u bestii wiem, że do 5 poz zjednoczenia można obstawić na 45 lv, do 10 na 90lv a do 15 na jakim lv??

Mr.Satan

Mr.Satan

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 133 postów
Polecam kupić rp ;)

Na 145 lvl ma kolejne zjednoczenie :)

MajorPlaneta

MajorPlaneta

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 23 postów
ale jeżeli nei patrząc na cene to co jest lepsze Aniol czy RP? Bo mi się wydaje, że Anioł chyba, bo ma leczenie i podobno może być używany jako tank. A RP ma duzy atak, ale mało obrony tak jak MC.

Gorbi

Gorbi

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1353 postów
tak tylko jagbys mial te 100kk to mozesz zrobic rp stw.3 a to juz jest koks ( ma ostre staty i ladnie wymiata )

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników