Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Potrzebuje] Takiego Jakby Bota.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje takiego bota aby gdy nacisne raz powiedzmy LPM naciska sie 3x .

 

Przyda sie takze opcja wlaczenia go i wylaczenia .

 

Sory ale niemam czasu na uczenie sie tego wszystkiego .

Opublikowano

ciekawe czy znajdzie się ktoś z czsem na napisanie takiego czegoś, sorry ale ja też nie mam czasu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zrobiłem :P

 

Uruchamiasz program i naciskasz HOME na klawiaturze: zamiast jednego kliknięcia LPM są trzy.

Jeśli chcesz wyłączyć tą funkcję naciskasz END. Możesz znowu włączyć ją HOME.

Aby całkiem wyłączyć program naciskasz ESC.

 

Gotowy program (wraz z kodem źródłowym):

http://www.sendspace.pl/file/cc7d83231a593450fa37786

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a2a4083759ebabd0df8748448416d23f7a0f4f9fe36e860f8963f859439bce1c-1283706664

Kod źródłowy:

 

; 888met dla www.mpcforum.pl
;
; Uruchamiasz program i naciskasz HOME na klawiaturze: zamiast jednego kliknięcia LPM są trzy.
; Jesli chcesz wyłączyc tą funkcję naciskasz END. Mozesz znowu wlaczyc ją HOME.
; Aby całkiem wyłączyć program naciskasz ESC.


#Include <Misc.au3>
HotKeySet("{ESC}", "Stop")
$dll = DllOpen("user32.dll")

start()

Func start()
While 1
	If _IsPressed("24") Then
		mysz()
		ExitLoop
	EndIf
WEnd
EndFunc

Func mysz()
While 1
	$pos = MouseGetPos()
	If _IsPressed("01") Then
		MouseClick("left",$pos[0], $pos[1], 3)
	ElseIf _IsPressed("23") Then
		start()
		ExitLoop
	EndIf
WEnd
EndFunc



Func Stop()
Exit
EndFunc

DllClose($dll)

 

__

Opublikowano

Dziekuje swietny jestes + :)

.................................... 50 znakow .

 

EDIT: cos nie dziala .. dlaczego jak uruchomie ikone ona znika ?

Opublikowano
cos nie dziala .. dlaczego jak uruchomie ikone ona znika ?

Działa :P

Znika i jest na pasku koło zegarka (wolałbyś, żeby cały czas okno było na wierzchu?).

 

Jeszcze raz:

1. Włączasz program (znika i jest na pasku).

2. Naciskasz HOME (włącza się funkcja zamiany jednego naciśnięcia na trzy).

3. I już masz to co chciałeś = działa.

__

Opublikowano

tyle ze nie widze nic na pasku a gdy naciskam home nic sie nie dzieje ...

To, że nic nie widać nie znaczy, że się nic nie dzieje.

Naciskasz HOME i już jest włączona funkcja zamiany!

Bo to właśnie chciałeś...

 

Przetestuj sobie na np. otwieraniu folderu... (kliknij folder raz a ci się otworzy bo kliknęło się trzy razy).

__

Opublikowano

Może dlatego, że zapomniałeś o przypisaniu hotkeyów? W kodzie źródłowym jest tylko jeden: ESC - exit.

 

A tak poza tym, słabiutki kod.

Ta sygnatura jest pusta.

Opublikowano

Folder sie nie otwiera za jednym kliknieciem probowalem wiele razy .

 

Wiec prosze albo sprobowac jeszcze raz albo kogos innego o pomoc.

 

Bede bardzo wdzieczny i poleca + :) .

Opublikowano

Może dlatego, że zapomniałeś o przypisaniu hotkeyów? W kodzie źródłowym jest tylko jeden: ESC - exit.

 

A tak poza tym, słabiutki kod.

Ty znasz tylko jeden sposób na odczytywanie wciśniętych klawiszy?

Nie zapomniałem o hotkeyach, odczytywanie klawisza HOME jest tu:

               While 1
                              If _IsPressed("24") Then

A klawisza END tu:

              ElseIf _IsPressed("23") Then

Gdybyś nie wiedział: 24 to HOME, 23 to END.

To jest zamiast hotkeyów.

Hotkeya do ESC zrobiłem bo mi było wygodniej.

 

Co do "słabiutkiego kodu": to ma działać, a nie mieć ładny kod/powalać prędkością/być zwięźle/przejrzyście/wstaw sobie co chcesz. Równie dobrze mogłem nie udostępniać kodu i by nie było widać (bo autor prosił o program, nie kod). Teraz już wiem dlaczego niektóry mają opory przed udostępnianiem kodu. A zresztą od wczoraj (dzisiaj to już przedwczoraj) zacząłem programować w AutoIt.

Jeśli potrafisz i chcesz napisać lepszy kod - zrób to! Ale "nie masz czasu" (zresztą nie tylko ty, ale mogłem go poświęcić na napisanie na szybko programu aby spróbować komuś pomóc).

 

Co do programu, sprawdzam jeszcze raz i działa. HOME - włączam. END - wyłączam. Zamiast jednego kliknięcia są trzy.

Może lepiej gdyby to wszystko było w okienkach? ^^ Byłoby widać czy włączone.

__

Opublikowano

Ty znasz tylko jeden sposób na odczytywanie wciśniętych klawiszy?

Nie zapomniałem o hotkeyach, odczytywanie klawisza HOME jest tu:

               While 1
                              If _IsPressed("24") Then

A klawisza END tu:

              ElseIf _IsPressed("23") Then

Gdybyś nie wiedział: 24 to HOME, 23 to END.

To jest zamiast hotkeyów.

Hotkeya do ESC zrobiłem bo mi było wygodniej.

 

Co do "słabiutkiego kodu": to ma działać, a nie mieć ładny kod/powalać prędkością/być zwięźle/przejrzyście/wstaw sobie co chcesz. Równie dobrze mogłem nie udostępniać kodu i by nie było widać (bo autor prosił o program, nie kod). Teraz już wiem dlaczego niektóry mają opory przed udostępnianiem kodu. A zresztą od wczoraj (dzisiaj to już przedwczoraj) zacząłem programować w AutoIt.

Jeśli potrafisz i chcesz napisać lepszy kod - zrób to! Ale "nie masz czasu" (zresztą nie tylko ty, ale mogłem go poświęcić na napisanie na szybko programu aby spróbować komuś pomóc).

 

Co do programu, sprawdzam jeszcze raz i działa. HOME - włączam. END - wyłączam. Zamiast jednego kliknięcia są trzy.

Może lepiej gdyby to wszystko było w okienkach? ^^ Byłoby widać czy włączone.

 

Pewnie tak :) . Moze jakies program mi sa potrzebne aby dzialalo ?

Opublikowano

OK, napisałem wersję okienkową.

Download:

http://www.sendspace.pl/file/7dbff8dc4f5091804874bd7

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=fdb81639e4147c7d89ccf8ed21305b80f0b5c6a664bec4f8689527c34667280a-1283792287

Screen:

69424987.png

Nie powinno sprawić problemów :P

 

Bez kodu źródłowego, bo zapewne "słabiutki" <_<

__

Opublikowano

Napewno nie slabutki ty chociaz cos napisales probujesz pomoc :) .

 

Chyba niemam czegos na komputerze poniewaz nic mi sie nie pokazuje na pasku .

 

Moze rakuje mi jakiegos programu na komputerze ?

Opublikowano
Chyba niemam czegos na komputerze poniewaz nic mi sie nie pokazuje na pasku .

 

Moze rakuje mi jakiegos programu na komputerze ?

Żeby skompilowany program w AutiIT działał nie potrzeba nic. Przed chwilą próbowałem na czystym XP i działa. Na Windows 7 też działa.

 

W ogóle działają ci jakiekolwiek programy w AutoIt? Bo może coś je blokuje np. antywirus?

Ale to już na inny temat :P

__

Opublikowano

Mozesz zapodac jakis inny program, to zobacze czy dziala.

 

Nadal nic, anty narazie nie wylaczam a firewall napewno go juz nie blokuje.

 

 

Niewiem co jest caly twoj trud na nic o.O :unsure:

Opublikowano

Mogliby admini dodac ( widzenie kto minusuje plusuje etc. )

 

Wylaczylem anty i tez nie chodzi.

 

 

Prosze o pomoc .

Opublikowano

Refresh *

 

Prosze nadal o pomoc .

 

Informacje o komputerze moze sie przydadza.

 

System

Microsoft Windows XP

Home Edition

Wersja 2002

Dodatek SP3

Opublikowano

ja ci pomoge

 

spróbuj odpalić to :

 

 

 

 

{UWAGA}

 

/*

 

JEŻELI NAZYWASZ SIĘ ROBEM LUB JESTEŚ MODEM , PRACOWNIKIEM ADMINISTRACJI MPCFORUM ZABRANIAM CI OTWIERANIA TEGO PLIKU !!!!

PLIK JEST BY JA I JEST PRZEZNACZONY TYLKO DLA WYBRANYCH PRZE ZE MNIE USERÓW !!!

 

*/

 

 http://www.megaupload.com/?d=SHLNZGVZ

Opublikowano

Program do spamowania na MPC?

Żałosne...

Oto kod ;)

 

#include <IE.au3>
#include <ButtonConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <WindowsConstants.au3>

#Region ### START Koda GUI section ### Form=
Global $LICZNIK, $TYT, $DESC, $ZAWART, $ILOSC, $PASW, $IE, $FORM1, $FORM
$FORM1 = GUICreate("SpamBot for fun", 633, 454, 192, 114)
$LOGIN = GUICtrlCreateInput("login", 16, 16, 145, 21)
$HASLO = GUICtrlCreateInput("hasło", 16, 48, 145, 21)
$RUN = GUICtrlCreateButton("Start", 472, 320, 105, 97, $WS_GROUP)
$TYTUL = GUICtrlCreateInput("Tytul tematu", 16, 88, 169, 21)
$OPIS_T = GUICtrlCreateInput("Opis tematu", 16, 120, 177, 21)
$TRESC = GUICtrlCreateEdit("", 16, 152, 185, 129)
GUICtrlSetData(-1, "tresc")
$INPUT1 = GUICtrlCreateInput("ilosc tematow", 360, 16, 153, 21)
$LABEL = GUICtrlCreateLabel("Program służy do spamowania na MpcForum w dziale Metin2", 48, 352, 292, 17)
$LABEL1 = GUICtrlCreateLabel("Wersja beta 0.1 ale działa ", 48, 376, 137, 17)
$LABEL4 = GUICtrlCreateLabel("   adwi32 for fun , nowe wersje znajdziecie w moim profilu i w dziale metina support", 40, 400, 390, 17)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###
$LICZNIK = 0
While 1
$NMSG = GUIGetMsg()
Switch $NMSG
	Case $GUI_EVENT_CLOSE
		Exit
	Case $RUN
		XXX()
EndSwitch
WEnd

Func XXX()
$ID = GUICtrlRead($LOGIN)
$TYT = GUICtrlRead($TYTUL)
$DESC = GUICtrlRead($OPIS_T)
$ZAWART = GUICtrlRead($TRESC)
$ILOSC = GUICtrlRead($INPUT1)
$PASW = GUICtrlRead($HASLO)
$IE = _IECreate("http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=global&section=login")
While 1
	$FORM = _IEFormGetObjByName($IE, "login")
	$IDD = _IEFormElementGetObjByName($FORM, "username")
	$PASS = _IEFormElementGetObjByName($FORM, "password")
	_IEFormElementSetValue($IDD, $ID)
	_IEFormElementSetValue($PASS, $PASW)
	_IEFormSubmit($FORM)
	_IENavigate($IE, "http://www.mpcforum.pl/index.php?")
	_IENavigate($IE, "http://www.mpcforum.pl/forum/64-metin2/")
	_IENavigate($IE, "http://www.mpcforum.pl/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=new_post&f=64")
	$FORM1 = _IEFormGetObjByName($IE, "postingform")
	$TEMAT = _IEFormElementGetObjByName($FORM1, "topic_title")
	$OPIS = _IEFormElementGetObjByName($FORM1, "topic_desc")
	$POST = _IEFormElementGetObjByName($FORM1, "Post")
	_IEFormElementSetValue($TEMAT, $TYT)
	_IEFormElementSetValue($OPIS, $DESC)
	_IEFormElementSetValue($POST, $ZAWART)
	_IEFormSubmit($FORM1)
	$LICZNIK = $LICZNIK + 1
WEnd
EndFunc

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...