Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Mega Zarabianie, Nawet 500Kk W Tydzień!


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten Poradnik jest na Metin2 PL oraz Privy

Łowić to Wy możecie w Między czasie :D, żeby DOROBIĆ

Wystarczy nam Konto +40 lvl :P

I Oczywiście TROCHE Kaski, oraz IQ +80

Podchodzimy do Strażnika

straznik.png

Gdzie się znajduje?

Shinsoo

schinsoczerwomi.png

M1 Tutaj:

straznikm1czerwonif.png

M2 Tutaj:

straznikczerwonim2.png

Jinno

jinnoniebiescy.png

M1 Tutaj:

straznikm1niebiescy.png

M2 Tutaj:

straznikniebiescym2.png

Chunjo

chunjozolci.png

M1 Tutaj:

straznikzoltkim1.png

M2 Tutaj:

straznikzoltkim2.png

 

Zaczynamy Łowiąc aby mieć Troche kasy na Ziemie, koszt takiej ziemi to Jakieś 40-75kk, wzależności od Wielkości Ziemi i jej położenia

Następnie Rozbudowywujemy Naszą Ziemie :D

Główny budynek/Zamek:

- Koszt 20.000.000kk

- 20 Kamieni Fundacyjnych

- 25 sztuk Dykty

- 30 Pni Drzewa

Kowal Płatnerz/Fabryka Elementów obronnych:

- koszt 20.000.000 yang

- 20 Kamieni Fundacyjnych

- 20 sztuk dykty

- 30 Pni Drzewa

Kowal Zbrojmistrz/Fabryka Broni:

- koszt 20.000.000 yang

- 20 Kamieni Fundacyjnych

- 20 sztuk Dykty

- 30 Pni Drzewa

Kowal Jubiler/Fabryka Akcesoriów:

- koszt 20.000.000 yang

- 20 Kamieni Fundacyjnych

- 20 sztuk dykty

- 30 Pni Drzewa

Piec:

- koszt 20.000.000

- 15 Kamieni Fundacyjnych

- 25 sztuk Dykty

- 20 Pni Drzewa

Podczas kupna pieca wybieramy w czym ma się specjalizować, możemy wybrać każdą rudę dostępną w grze.

Budynki wzmacniające gildie:

Świątynia mocy:

- koszt 25.000.000 yang

- 25 Kamieni Fundacyjnych

- 25 sztuk Dykty

- 25 Pni Drzewa

Zwiększa maksymalną ilość członków gildi o:

- Poziom 1 - 4 Członków więcej

- Poziom 2 - 8 Członków więcej

- Poziom 3 - 14 Członków więcej[Maksymalny poziom]

Elementy ozdobne/Ozdobniki:

Drzewa:

- koszt 2.000.000 yang

- od 5 Pni Drzewa do 9 Pni Drzewa

Cena jest zależna od wielkości drzewa, które chcemy posadzić na naszej ziemi.

Kamienie:

- koszt 300.000 yang

- od 5 Kamieni Fundacyjnych do 9 Kamieni Fundacyjnych

Tutaj również cena zależna jest od wielkości kamienia, który chcemy umieścić na własnej ziemi.

Flaga z logiem gildii:

- koszt 3.000.000 yang

- 5 sztuk Dykty

- 5 Pni Drzewa

Kamień Fundacyjny - dropi z Wodza Orków w Dolinie Seungryong

Dykta - dropi z Żab

Pnie Drzewa - dropi z Lodowych Golemów na górze Sohan

 

 

WAŻNE: Każdy z tych "kowali" ma zwiększoną szanse na ulepszenie 10%

Na każdej ziemi może znajdować się jeden kowal, jeśli chcemy zbudować nowego to stary znika.

 

 

ZAROBKI SIĘGAJĄ NAWET 500KK TYGODNIOWO!

Na jakiej zasadzie To działa?

Jak Ktoś u nas Polepsza to część Kasy idzie do nas, mamy u siebie 10%-30% więcej szansy na polepszenie, a My płacimi Normlanie!

POLECAM!

 

 

 

UWAGA!

Jedyny Minus to to że Ziemia Gildii jest możliwa do stworzenia Dopiero od +10 lvl Gildii

Opublikowano

Dobre ale tylko na nowe serwery. Jak wyjdzie s25 to chyba kupie z kumplem yangi na jakies stronce i wybierzemy najlepsze miesce. Kasy full :D

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

kolego musze Ci powiedzec ze to jest idiotyczny pomysł .... i wcale nie jest tak slodko miec ziemie 500 kk tygodniowo !@! skad ty takie dane wytrzasnełes pro gejmer ...

10 albo i 5 % z tego co wydajemy na ulepszenie u kowala gildijnego idzie dla lidera

a lider ma poprosru o te 10 czy 5 % taniej tak samo czlonkowie gildi

Z ziemi nie ma żadnego zysku przez conajmniej pierwsze 5 miesiecy ...

Z ziemi zwraca się jak dobrze pujdzie 1 kk tygodniowo ale to i tak rzadkość

 

 

 

NIE WSTAWIAJCIE JAKIEGOS TUTA O CZYMS CZEGO SAMI NIE SPRAWDZILISCIE !

Opublikowano

kolego musze Ci powiedzec ze to jest idiotyczny pomysł .... i wcale nie jest tak slodko miec ziemie 500 kk tygodniowo !@! skad ty takie dane wytrzasnełes pro gejmer ...

10 albo i 5 % z tego co wydajemy na ulepszenie u kowala gildijnego idzie dla lidera

a lider ma poprosru o te 10 czy 5 % taniej tak samo czlonkowie gildi

Z ziemi nie ma żadnego zysku przez conajmniej pierwsze 5 miesiecy ...

Z ziemi zwraca się jak dobrze pujdzie 1 kk tygodniowo ale to i tak rzadkość

 

 

 

NIE WSTAWIAJCIE JAKIEGOS TUTA O CZYMS CZEGO SAMI NIE SPRAWDZILISCIE !

Po Pierwsze Popraw Ortografie

Po Drugie poradnik jest testowany na 8 Ziemiach Gildii

Po Trzecie masz mało postów to sie nie wtrącaj

A po Czwarte najpierw dowiedz się o co chodzi z Danym Tutem, i czy założyciel tematu ma racje, a Potem komentuj <_<

Opublikowano

yyy koles co ma reputacja do prawdy ? ladny tut moze i prawda ale nie kozacz tym ,ze masz iles tam postow bo nawet koles ktory ma 20k postow moze sie kiedys pomylic

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

hmm ale dużo kasy trza wydać na pnie kamienie na SAMĄ ZIEMIE .

 

z 500kk trzeba wydać by zarobic te 500kk zwraca sie poprostu

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

Nareszcie jakiś nowszy pomysł, ale to właściwie nie sposób, a normalny zarobek ^^

 

Trzeba dużo zainwestować, ale zyski są spore. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

2x UP zmia kosztuje około 50kk a nie 500. -.-'

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

@up

 

jemu chodziło o całkowite koszty...czyli: kowal alchemik i jeszcze jeden noobek strażnik mocy czy cuś o.O oni ci za darmo nie wyrastają >.>

 

@topic

 

yhym ciekawe ile zrobi gosciu co ma ziemie gildii w lewym dolnym rogu mapy (shinsoo) -,-? jak nie kupisz ziemi naprzeciwko mostu do miasta nie masz szans na zarobek

 

@DrMagK2

 

z duzej litery pisze sie tylko początek zdania oraz nazwy własne (czyt. imion, zabytki itd) a nie każdy wyraz w zdaniu z dużej x.x! to było w 2 ,3 klasie =,=

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Nie wiem jak mamy zarobić 500kk w tygodniu jak z ulepszenia idzie 5% do kasy gildii. Ktoś ulepsza cena 500k to dostajemy 25k. Zajebisty zarobek. Dwa lata to może zarobisz te 500kk. Gdzie takie neo sie rodzą.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po Pierwsze Popraw Ortografie

Po Drugie poradnik jest testowany na 8 Ziemiach Gildii

Po Trzecie masz mało postów to sie nie wtrącaj

A po Czwarte najpierw dowiedz się o co chodzi z Danym Tutem, i czy założyciel tematu ma racje, a Potem komentuj <_<

 

I To jeszcze Pisze koleś Który ma 71 Postów Poziom reputacji: -14

Do Kolesia który ma 368 Poziom reputacji: 775

Nawet mnie nie znasz to nie komentuj

 

Posty i reputacja nie są najważniejsze...

Chyba że dla kogoś takiego jak Ty, co siedzi 24/7 na mpc i odpisuje na wszystko co sie da i błaga o plusy. Inni nie mają na to czasu więc mają mało postów , pomyśl troche -.-

Nie obraź się, ale widzę że zależy ci tylko na tych całych +.

I jeszcze sie chwalisz ile ich masz <_<

Robisz dobre tuty i szanuję cię, ale tacy ludzie są żałośni...

Ja mam gdzieś posty i reputacje, chyba że wprowadzą wypłacanie zł za to :D Andrzej bedzie bogaty o.O [joke]

Co do topicu, dużo ludu o tym wie ale ty jako pierwszy to ujawniłeś :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Po Pierwsze Popraw Ortografie

Po Drugie poradnik jest testowany na 8 Ziemiach Gildii

Po Trzecie masz mało postów to sie nie wtrącaj

A po Czwarte najpierw dowiedz się o co chodzi z Danym Tutem, i czy założyciel tematu ma racje, a Potem komentuj <_<

 

I To jeszcze Pisze koleś Który ma 71 Postów Poziom reputacji: -14

Do Kolesia który ma 368 Poziom reputacji: 775

Nawet mnie nie znasz to nie komentuj

 

 

Mnie w przeciwieństwie do ciebie nie obchodzą jakieś + i - a jak chcesz się nimi chwalić to proszę idz do swojej mamy i powiedz jej że masz super hiper 150 pixeli na ekranie składajacych sie w marny znaczek + , jeżeli tak lubisz + to sobie porysuj je w Paincie i te swoje marne bez podstawy tuty zakop łopatką w swojej piaskownicy. Ja swoja wiedzę mam i wiem że ten tut jest do niczego ... nie da się na tym zarobić już lepiej sprzedać yangi na allegro puki są jescze drogie przechować zl w skarbonce a potem sobie kupic ich 2 x tyle ...

 

A na koniec mam jedno pytanie testowałeś Panie PRO GEJMER ten sposób ?

 

 

 

1hit1kick przeczytaj dobrze mojego posta w tej chwili napewno są yangi droższe niż będa za 5 miesiecy bo za tyle bedziesz miał zysk z tej calej ziemi w MT2

Opublikowano

Panie Dr coś tam, co Ty jesteś kurwa góru, że masz 360 postów to nie może się do ciebie zwrócić ? Ekhm..

Poradnik do dupy :) Czemu ? Wystarczająco jest dużo kowalów i alchemików gildyjnych. Testowałeś to ? Zapewne nie, więc po chuj piszesz poradnik.

Zaraz mi wyjedziesz, że mam za mało postów, żeby z tobą rozmawiać. Może mam mniej postów, ale bardziej poukładane w głowie od ciebie.

 

 

Piątka. Minusik leci :)

 

 

 

Ps.

 

Kasa leci do wszystkich graczy, nie tylko do lidera. ;)

20100720171039.png

Nick : Tamida

Poziom : 74

Serwer : Arkantes

Klasa : Ninja Archer

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

fromek yangi sa twoim zdaniem drogie? to żeczywiście masz rozum takie ze ja pierdole xD Teraz yangi są tanie 500kk kupisz za 50zł, a kiedyś za 500kk nawet 500zł można było dostać B)

--- DAJ MINUSA ---

Opublikowano

Panie Dr coś tam, co Ty jesteś kurwa góru, że masz 360 postów to nie może się do ciebie zwrócić ? Ekhm..

Poradnik do dupy :) Czemu ? Wystarczająco jest dużo kowalów i alchemików gildyjnych. Testowałeś to ? Zapewne nie, więc po chuj piszesz poradnik.

Zaraz mi wyjedziesz, że mam za mało postów, żeby z tobą rozmawiać. Może mam mniej postów, ale bardziej poukładane w głowie od ciebie.

 

 

Piątka. Minusik leci :)

 

 

 

Ps.

 

Kasa leci do wszystkich graczy, nie tylko do lidera. ;)

 

Nie zgodzę się kasa leci dla lidera jest mu przekazywana co tydzień po restarcie dodaje mu się poprostu do ilości yang

Opublikowano

Takim sposobem zarabiał chyba XSzternol. Nawet dobry sposób ;)

Wiesz że xSZTERNOLA JUŻ NIE MAM ^^ ZAJEBAŁ MI HACKER Roki5 xSZTERNOL I INNE KONTA :( byłem w jinno potem hacker przeniósł mnie do chunjo i podobno od kumpli słyszałem że riba już nie ma ...

 

A CO DO TEMATU TO POWIEM WAM WIĘKSZY WYDATEK NIŻ ZYSK :)

Opublikowano

hahah, co za guru forum sie odezwal, ma 360 postow i kilkadziesiat plusow i boss tego forum. Hahah, leze

 

kiedys na board taki typek sie pytal czy oplaca sie postawic kowala, odpowiedzial mu jakis hajt lv, powiedzial ze ma w m1 kowala i przez miesiac ma 750k, a ty piszesz nawet 500kk, ahaha. Usun to jedno k to wszystko bedzie sie zgadzalo

 

myslalem ze jestes spoko userem, ale dojebales do pieca chwalac sie ze masz wiecej postow i repki, co za leszcz...

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...