Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Legalne Zarabianie Kasy, W Metin2


AdamS12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taa, ale to jest pewniejszy sposób niż imha...

Byłem tam dwa dni i taki fart, że aż mi 1jesion i 4 antyki dropły...

U mnie nikt tego nie kupuje, jedynie +9 a all nie przetrwały do +5 ^^

52287137559562145640.png

Opublikowano

Lepiej sprzedawac ulepszacze ja expiac na pustzni glowna postacia duzo zarobilem na pajeczych sieciach 2 sprzedawalem za 300k na s5

019c7a64e3a1.gif

Nie kopiować!

 

Moje Tematy

 

-[bot]KickBot Przenieś

-[Tut]Jak zrobić własną instalke Przenieś

Opublikowano

Wydałem na 7 żelaków +5 210k, plus miałem ulepszacze z pustyni swoje. Zrobiłem 2 na +7 więc zarobiłem 2,8kk w kilka minut. Próbowałbym dalej ale nie mam już ogonów ;/

 

Sposób dobry, pozdro :D

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Dobre... + leci

5 postów

10 postów

25 postów

50 postów

150 postów

350 postów

600 postów

800 postów

1000 postów

 

Życie jest poje*** tyle cierpienia...

Opublikowano

Tak popieram i dodam, że można jeszcze więcej zarobić, bo ludzie często nie patrzą na bony :>

Nie mowie tu, o 10na ludzi itp. ale np. parę % regeneracji, czy bon na coś tam :)

52287137559562145640.png

Opublikowano

Hmm.. Poradnik dobry lecz dlugo sie dropi te sieci i ogony ^^ Em2 nie jest legalny :P

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

Opublikowano

Ja tam mam niezla postac prawie cale eq +9 26 lvl (biore 1 grupke w v1) i duuzo kasy do zainwestowania.Powiem szczerze sposob PRO. Im wiecej zainwestujesz tym lepiej moje zarobki teraz siegaja 20kk dziennie! x7 to140kk tygodniowo. + i 5* dla autora

65994253024037513199.pngYay! ☺

 

 

Inne Moje Nicki:

DjSmash

DjSmash506

Opublikowano

Mi się przydał, ale ja robię to samo z Wyzywkami bo są one najdroższe na serwie. Kupuję wyzywki po 120 k +5 robiędo + 7/8

 

+7 = 4kk

+8 = 16 kk

 

Oczywiście + i 5* dla Ciebie :P

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

@FreeSz:

Mało kto ma wyzywki, ale tak, są dużo droższe :D

@maver97, na start wystarczy ;)

Z 10 żelaków, jak jeden zrobisz na +9 to cud... zarobisz na tym 20kk.

zrobisz trzy żelaki na +8 i masz już ok. 24kk ;)

52287137559562145640.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...