Skocz do zawartości

Kinematografia.

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    27
  • wyświetleń
    2 935

Piła Vii Już Niebawem ! Tego Nie Można Nie Obejrzeć


P~i~ł~a~VII  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      3
    • ?rednio
      1
    • Nie
      3

7336753.3.jpg?l=1283188930000

 

Reżyseria: Kevin Greutert

Scenariusz: Patrick Melton, Marcus Dunstan

Premiera: 29 października 2010 (Polska) 2010-10-29 21 października 2010 (Świat) 2010-10-21

Produkcja: Kanada, USA

Gatunek: Horror

 

Opis:

 

Toczy się brutalna walka nad dziedzictwem Jigsawa. Ludzie, którym udało się przeżyć śmiertelną grę, tworzą tymczasem grupę wsparcia. Przewodniczy jej Bobby Dagen. Wkrótce jednak jego własne, mroczne tajemnice staną się przyczyną kolejnej fali terroru...

 

 

Komentować i oceniać :)

5 komentarzy


Rekomendowane komentarze

lesnydziad

Opublikowano

W 3d ;o

Spora dawka grozy ;D

Mikiel^^

Opublikowano

Tam kij w te 3d.

Film od jedynki jak najbardziej w mój gust :)

PsychoBoy11

Opublikowano

Tych pił jest już tyle że ciezko je odróżnić xD

Mikiel^^

Opublikowano

Prawda. Wątek stale ten sam ale za to ciekawy :)

Rauer

Opublikowano

Lubie piłę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...