Skocz do zawartości

CayceR

ProUser
  • Postów

    587
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Siedlce
  1. CayceR

    PÓŁ MILIONA $

    I europejczycy płaczący o mały dochód, bo im się w szkołach nie chciało uczyć.
  2. Powinienem być. Jak będzie szymico to będzie git odpłacę mu się za warny huehuehue
  3. cieszę się z powrotu nowości.
  4. Szymico modem miesiąca? przecież to jest najgorszy mod lola
  5. Gratki. A można wiedzieć jak ma na imię ? :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...